ŞİŞMAN “HER GÜN 12 SAAT DURMAKSIZIN YAZIYORUM”

Batman Belediyesi Sinema Akademisi öğrencileriyle bir araya gelen usta oyuncu Haydar Şişman, mesleği ve yaşamına dair sorulara samimi yanıtlar verdi.

ŞİŞMAN “HER GÜN 12 SAAT DURMAKSIZIN YAZIYORUM”
Yayınlama: 26.02.2024
A+
A-

Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Batman Sinema Akademisi’nde eğitimler devam ediyor. Ünlü oyuncu Şişman Batman Sinema Akademisi’nin bu haftaki Ustalık Sınıfı konuğu oldu.

Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde, sinema eleştirmeni Suat Köçer’in konuğu olan Oyuncu Haydar Şişman, yapılan söyleşide sorulara içtenlikle yanıt verdi.

Mesleğine aşık olduğunu, bu işi severek yaptığını ifade eden usta oyuncu, bir günün 12 saatini senaryo yazmakla, oyunculukla geçirdiğini ifade etti. Resme olan ilgisinden dolayı zaman zaman resim yapmaya da büyük vakit ayırdığını, resmin yapmanın kendisini rahatlattığını ifaden Haydar Şişman, haftanın 7 günü, günde 12 saat çalıştığını bu temponun kendisini mutlu ettiğini ve huzur bulduğunu kaydetti.

Batman Belediyesi tarafından düzenlenen Sinema Akademisi öğrencilerinin de katıldığı sohbette, kursiyerler akıllarında kalan sorulara yanıt buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.