5 ŞANSLI ÖĞRENCİ KURAYLA BELİRLENDİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne daha önce gezi programı için başvuruda bulunan öğrencilerin kura çekimi gerçekleştirildi.

5 ŞANSLI ÖĞRENCİ KURAYLA BELİRLENDİ
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü konferans salonunda yapılan kura çekiminde 5 asil ve 5 yedek talihli belirlendi.

Bir Günde 1000 Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi Eskişehir, Kütahya, Bursa ve Çanakkale illerini kapsıyor. Kurada isimleri çıkan öğrenciler, Diyarbakır toplanma merkezine dâhil olup, gezi güzergâhlarına doğru hareket edecekler. Kura çekiminde Eğitim Sosyal ve Kültürel faaliyetler Şube Müdürü Hüseyin Onat ve Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Şefi Cihan Önen hazır bulundu. Kurada isimleri çıkan öğrenciler sevinirken, çıkmayan öğrenciler ise umutlarını başka gezilere bıraktı.

Gezi programına katılım sağlayacak öğrencileri tebrik eden Şube Müdürü Hüseyin Onat, bu süre zarfından bol bol anı biriktirip, yeni arkadaşlıklar edinmeleri tavsiyesinde bulundu.

Şube Müdürü Onat “Gönül isterdi ki; başvuruda bulunan bütün öğrencilerimizi gezilere gönderebilseydik. Ancak Gençlik ve Spor Bakanlığımızın bu tür geziler için illere ayırdığı kontenjanlar var. Adaletli ve kimsenin hakkının yenilmemesi için başvuranlar arasında kura çekimi yapıyoruz. Kazasız belasız gidip gelmelerini diliyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.