“31 MART’TA ZAFER BEKLİYORUZ”

Batman’da Necat Nasıroğlu Külliyesi Hatice Nasıroğlu Konferans Salonu’nda AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı düzenlendi.

“31 MART’TA ZAFER BEKLİYORUZ”
Yayınlama: 10.02.2024
A+
A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Batman’da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantsı’nda yaptığı konuşmada, AK Parti’nin Batman’a hizmetkarlık yapmaya geldiğini belirtti.

Batman’da 31 Mart seçimlerinde zafer beklediğini, bunun zor olmadığını dile getiren Zeybekci, gönülleri fethedeceklerini aktardı.

Zeybekci “Kimsenin elini bırakmayacağız. Gözünün içi gülmeden kimsenin elini bırakmayacağız ve öyle bir şey olacak ki 31 Mart burada AK Parti hizmetkar bayrağını Batman Belediyesi’ne çektiğimizde o hafta içerisinde gelip Batman Belediyesi’nin önünde zeybek oynayacağım” ifadelerini kullandı.

Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise tüm belediyeleri alacaklarına inandıklarını belirterek Batman’ı gerçek belediyecilikle tanıştıracaklarını söyledi.

Nasıroğlu “Diğer aday adayı arkadaşlarımız da bu davaya gönül vermiş ‘ sizinle varım’ diyen kardeşlerimizdi. Biz bütün kardeşlerimizle gerek aday gerek aday adayı arkadaşlarımızla beraber omuz omuza kol kola girip Batman’ın dört bir tarafına hizmet etmek için çalışacağız.  Bu dava da küsmek ve darılmak yok. Biz sizlere hizmetkar olmak için geldik. Bu memleketi yaşanabilir bir hale getirmek için gece gündüz çalışacağız, hepimiz çalışacağız. Bizim sloganımız gerçek belediyeciliktir.” dedi.

Toplantıda, AK Parti’nin, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde belediye başkan adaylarının ilçelerden Kozluk’ta Mehmet Veysi Işık, Sason’da İrfan Demir, Beşiri’de Sait Karabulut, Gercüş’te Gündüz Günaydın ve Hasankeyf’te Adnan Can olduğu açıklandı.

Programa, AK Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar, AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Cenap Aşçı, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.