YURT ÖĞRENCİLERİ, KÖY ÖĞRENCİLERİNİ UNUTMADI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, yükseköğrenim yurtlarında kalan öğrenciler, ‘Isıtan Eller’ projesi kapsamında köy okullarına ördükleri atkı ve bereleri hediye ettiler.

YURT ÖĞRENCİLERİ, KÖY ÖĞRENCİLERİNİ UNUTMADI
Yayınlama: 03.03.2024
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünce başlatılan ‘Isıtan Eller Projesi’ kapsamında yurtlarda kalan Batman Üniversite öğrencileri kendi imkânlarıyla ördükleri atkı, bere ve eldivenden oluşan hediye paketlerini Üçyol ve Akalin İlkokullarında eğitim gören öğrencilere teslim ettiler. Akalin ve Üçyol İlkokullarında düzenlenen programa Batman Yurt Hizmetleri Müdürü Nurettin Gültekin, KYK Şube Müdürü Hüseyin Onat, Hasankeyf Gençlik ve Spor Müdür Veysi Datlı ve KYK yurtlarımızda kalan gönüllü üniversite öğrencileri katılım sağladı.

Proje hakkında bilgi veren Yurt Hizmetleri Müdürü Nurettin Gültekin “Yurtlarımızda öğrencilerimizle birçok sosyal projelerimize imza atıyoruz. Bakanlığımızın hayata geçirdiği ‘Isıtan Eller’ projesiyle Antik Kentimiz Hasankeyf ilçemize bağlı Akalin ve Üçyol köylerinde bulunan ilkokullarda öğrenim gören öğrencilerimize, üniversite öğrencilerimiz kendi elleriyle ördükleri atkı ve bereleri hediye ettiler. Çocukların mutluluğu bütün dünyaya bedeldir. Bunun devamı gelecektir. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.