“YAPILAN PİYASA ZAMLARI ASGARİ ÜCRET ERİDİ”

Batman Saadet Partisi 2023 yılının son Genişletilmiş İl Divan Toplantısını yaptı.

“YAPILAN PİYASA ZAMLARI ASGARİ ÜCRET ERİDİ”
Yayınlama: 01.01.2024
A+
A-

Toplantıya Merkez İlçe Başkanı Mehmet Mihdi Oğuz, Sason İlçe Başkanı Tevfik Kahraman, Beşiri ilçe Başkanı Ebubekir Dedebek ve yönetim kurulu üyeleri ile birim başkanları katıldı. Genel Merkez Temsilcisi ve Batman İl Sorumlusu Mehmet Fırat’ın katıldığı toplantıda seçim çalışmalarına start verildi.

Toplantıda bir konuşma yapan İl Sorumlusu Mehmet Fırat “Terörist İsrail üç aydır Gazze’de başlattığı soykırım ve vahşice saldırılarına ara vermeden devam etmektedir. Batı dünyasının bu büyük zulme karşı sessiz kalması doğaldır. Çünkü onlarda en az İsrail kadar zalimdirler. Ama bizi asıl üzen 60’a yakın sözde İslam ülkesinin bu vahşete sessiz kalmalarıdır. Koltuklarından ve saraylarından vazgeçemeyen bu zavallılar yarın Allah’ın huzurunda bu mazlumlara yapılan zulme rıza göstermelerinin hesabını veremeyecekler. Terörist İsrail’i kınayarak halkın gazını alanlar, el altından İsrail limanlarına gemilerle gönderdikleri gıda maddelerinin hesabını tarih soracaktır.

22 yıldır bu ülkeyi idare eden siyasi iktidar, Türkiye mafya ve çetelerin, karanlık örgütlerin cenneti haline getirmiştir. Gün geçmiyor ki onlarca çete ve mafya liderlerine baskınlar yapıldığına dair haberler geçmesin. İşçi, memur, emekli, esnaf, sefilleri oynarken, mutlu bir azınlık sefahat içinde yaşayarak bu devletin kasasından 3 maaş, 5 maaş alarak fakir fukaranın hakkını gasp ediyor. Asgari ücreti 17.002 TL yaparak övünen iktidar, enflasyonun yapılan piyasa zamları ile yarısını şimdiden erittiğini gayet iyi bilmektedir. Bu ülkede üretimi bitirerek dışa bağımlı hale getiren siyasi iktidar, 31 Mart mahalli seçimlerinde halkın oyları ile sandıkta boğulacaktır” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.