SONGUR’DAN MÜDÜR ALTUNÇ’A HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Batman Elma Sokağı Esnafları Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Turan Songur, Dedaş Batman İl Müdürü Bilal Altunç’a yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

SONGUR’DAN MÜDÜR ALTUNÇ’A HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Yayınlama: 07.01.2024
31
A+
A-

Özellikle esnafların sıkıntılarını kısa zamanda giderdiğini ifade eden Batman Elma Sokağı Esnafları Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Turan Songur, kamu kurum ve kuruluşları eleştirdikleri gibi, hizmet verdikleri takdirde onure edip, teşekkür etmeyi de bir hak olarak gördüklerini söyledi.

“TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYANIN YANINDAYIZ”

Batman Elma Sokağı Esnafları Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Turan Songur “Daha önce Dedaş’ın farklı birimlerinde görev yapan İl Müdürümüz Sayın Bilal Altunç’u yakından takip ediyoruz. Mesai kavramı gözetmeksizin bütün esnaflarımızın taleplerini kısa zamanda yerine getirdi ve getirmeye devam ediyor. Geçen yıllarda özellikle çarşı esnaflarında ciddi elektrik sıkıntıları yaşanmıştı. Talebimizi kısa zamanda değerlendirip, sağlıklı bir şekilde enerji sorunlarımızı çözdü.

Başarısından dolayı şu anda Dedaş İl Müdürü olarak görev yapıyor. Batmanlı esnaflar olarak daha önce eleştirdiğimiz kamu kurum ve kuruluşları, çalıştıkları takdirde teşekkür etmeyi de bir görev olarak görüyoruz. Batman için kim bir taş üstüne taş koyuyorsa; bizde onun yanındayız ve en büyük destekçisiyiz” diye konuştu.

Başkan Songur, 6 ay önce göreve gelen Dedaş İl Müdürü Bilal Altunç’un, 2024 yılında da ciddi hizmetlere ve projelere imza atacağından da hiç şüphe duymadığını da sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.