NASIROĞLU “TÜM ZORLUKLARI BİRBİRİMİZE KENETLENEREK AŞTIK”

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, asrın felaketi olarak anılan 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerin 1. yılında  bir mesaj yayımladı.

NASIROĞLU “TÜM ZORLUKLARI BİRBİRİMİZE KENETLENEREK AŞTIK”
Yayınlama: 06.02.2024
A+
A-

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, mesajında depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına sabır diledi.

Milletvekili Nasıroğlu “Millet olarak kara gecelerimizden birini yaşadığımız ve acı kayıplar verdiğimiz depremin üzerinden bir yıl geçti. Yaşadığımız acı felaketin tekrarlanmamasını rabbimden niyaz ediyorum. Bize düşen bu acı felaketi hiçbir zaman unutmamak ve millet olarak bundan ders çıkararak yapılarımızı daha sağlıklı bir şekilde inşa etmekti” dedi.

Ülkeyi yasa boğan depremin ardından sosyal dayanışmanın ve birbirine bağlılığın en güzel örneğini milletçe sergilediklerini belirten Milletvekili Nasıroğlu “İzlerini hala taşıdığımız depremin anısına sevdiklerimize daha sıkı sarılıyor, yaralarımızı her daim daha hızlı sarmanın gururunu birlikte yaşıyoruz. Hükümetimiz depremin ilk anından itibaren tüm imkanlarıyla bölgeyi ayağa kaldırmak için var gücüyle çalıştı.

Geçmişte olduğu gibi her zaman tüm zorlukları birbirimize kenetlenerek aştık ve aşmaya da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı rahmetle yad ediyor; ailelerine ve milletimize sabır diliyorum. Böyle acıların ülkemizde ve dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.