RAMANLI “KAPIMIZDA TELEFONUMUZDA HERKESE AÇIKTIR”

Öğretmenevinde düzenlenen yemek programına mahalle muhtarları ve merkeze bağlı köy muhtarları bir araya geldi.

RAMANLI “KAPIMIZDA TELEFONUMUZDA HERKESE AÇIKTIR”
Yayınlama: 08.05.2024
A+
A-

“KAPIMIZDA TELEFONUMUZDA HERKESE AÇIKTIR”

2024 yılı itibariyle mazbatalarını alan muhtarların yeni görev süreleri boyunca birlikte çalışacaklarını vurgulayan Ramanlı, “Bizler vatandaşımıza hizmet etmek için seçildik. Vatandaşa elimizle, dilimizle hizmet edeceğiz. Siz değerli muhtarlarımızda bizim temsilcilerimizsiniz. Sizlerin yapmak istediği hizmetlerde sizlere yardımcı olmak için gereken ne varsa hazırız. Seçimden önce dediğim gibi kapımızda telefonumuzda herkese açıktır.” ifadelerini kullandı.

 “HALK BİZİ SEÇTİ, YANİ BİZİ BU GÖREVE LAYIK GÖRDÜ”

Mahalle muhtarının vatandaşlar için devletin ilk merci makamı olduğunu söyleyen Ramanlı, “Vatandaşların devlete işi düştüğünde ilk sizlere gelecek. Sizler vatandaşın devlet merci olarak ilk makamısınız. İlk dertlerini sizlere söyleyecekler. Mahallenizin veya köyünüzün her ne eksiği, sıkıntısı varsa bizlere söyleyebilirsiniz. Bizler elimizin yetiştiği her yerde hizmet etmeye hazırız. Halkımız bizi seçti, yani bizi bu göreve layık gördü. Bizlerde bu emaneti layığı ile yerine getirmeye çalışacağız. Yeni göreve başlayan muhtarlarıma ve güven tazeleyen muhtarlarıma hayırlı görevler diliyorum. Hayırlı mübarek olsun.” dedi.

Bütün muhtarla ile tek tek konuşan Ramanlı, muhtarların mahallelerinde gördükleri eksik ve sıkıntıları ile mahallenin ihtiyaç duydukları konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.