RAMANLI, BEŞİRİ’YE ÇIKARMA YAPTI

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı seçim çalışmaları kapsamında Beşiri seçim lokalinin açılışını yaptı.

RAMANLI, BEŞİRİ’YE ÇIKARMA YAPTI
Yayınlama: 09.03.2024
11
A+
A-

Beşiri’ye çıkarma yapan HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, halktan iradelerine sahip çıkmalarını ve kendilerine hizmet edecek adaylara oy vermelerini istedi.

“İRADENİZE SAHİP ÇIKIN”

Beşiri seçim lokali açılışında konuşan Ramanlı, “31 Mart Seçimi halka hizmet edecek yönetimlerin seçimidir. Halkımız iradesine sahip çıkarak sandıklarda kendilerine hizmet edecekleri seçmesi lazım. Bazıları halkımızın oylarını para ile satın almaya çalışıyorlar. Halkımız onlara da gereken cevabı sandıkta verecektir. HÜDA PAR olarak Osman kardeşimizle sizlere hizmet etmek için karşınıza çıktık. Oylarınızı emin olan adaylara verin.” ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, Beşiri seçim lokalinin açılışını dualar ile yaptı.

RAMANLI, BEŞİRİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı ve Beşiri Belediye Başkan Adayı Osman Ortaç, seçim lokali açılışı sonrası Beşiri esnafını ziyaret etti.

Esnaf ziyaretinde halkın sıkıntılarını dinleyen Ramanlı, sorunların HÜDA PAR belediye başkan adaylarının seçilmesi ile kolay bir şekilde çözüleceğini söyledi.

RAMANLI, SİYASİ PARTİLERİN SEÇİM LOKALLERİNİ ZİYARET ETTİ

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, Beşiri Belediye Başkan Adayı Osman Ortaç ile birlikte seçime katılan DEM Parti, Ak Parti ve Yeniden Refah Partisinin seçim lokallerini ziyaret etti.

Siyasi partilerin seçim lokallerini ziyaret eden Ramanlı “Bizim farklı fikirlerimiz zenginliğimizdir. Herkes kendi fikirleri ile halka hizmet etmek için çalışmalı. Bizler kendi adayımızı çıkardık. Sizlerde kendi adaylarınızla çalışmalarınızı yapacaksınız. Halkımızda seçimini iradesi ile yapacaktır. Allah kolaylıklar versin” dedi.

“İKİKÖPRÜ’YE HİZMET HÜDA PAR ADAYI İLE GELECEK”

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı ve İkiköprü Belde Belediye Başkan Adayı Yakup Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında İkiköprü esnafını ziyaret etti.

İkiköprü esnafını tek tek ziyaret eden Ramanlı ve Ekinci çayevlerinde oturan belde halkı ile oturup muhabbet etti.

Halkın beklediği hizmetin emin adaylar ile geleceğini belirten Ramanlı “İkiköprü Belde Belediye Başkan adayımız Yakup Ekinci, bizim sizlere hizmet edecek ve size gerçek belediyeciliği yapacak adayımızdır. Biz ondan eminiz. İstiyoruz ki sizlerde adayımızı seçerek gerçek belediyecilik ve hizmetle tanışın. İradenize sahip çıkın” diye konuştu.

RAMANLI, GECENİN FİNALİNİ GENÇLERLE YAPTI

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, gün boyu devam eden Beşiri ve İkiköprü ziyaretlerinden sonra akşam aile ziyaretleri yaptı.

Gecenin finalinde Hürriyet Mahallesinde gençler ile çay evinde biraraya gelen Ramanlı, gençler ile karşılıklı fikir alışverişi şeklinde sıcak bir sohbet yaptı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.