İLÇELERİN DURUMU GÖRÜŞÜLDÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Aylık Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında gerçekleşti.

İLÇELERİN DURUMU GÖRÜŞÜLDÜ
Yayınlama: 01.04.2024
A+
A-

Aylık İlçe Milli Eğitim Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısına; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüsamettin Akın, Gercüş İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahabettin Konakçı, Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nezir Sevim, Sason İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysi Bozkurt ve Hasankeyf İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Abdussamed Oral katıldı.

Müdür Kurtaran’ın konuşmasıyla başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısında gündem konuları tek tek ele alınarak görüşüldü.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Batman’da eğitimde kaliteyi artırmak için büyük bir gayretle çalıştıklarını söyledi. Kurtaran “Öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim almaları için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Öğretmenlerimize de bu konuda büyük görev düşüyor. Birlikte çalışarak Batman’da eğitimi daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.