RAMANLI “GENÇLERİMİZE, EVLATLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Uyuşturucu ile mücadele hakkında açıklama yapan HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, uyuşturucu ile gerçekten mücadele edeceklerini ve gençlere sahip çıkacaklarını kaydetti.

RAMANLI “GENÇLERİMİZE, EVLATLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ”
Yayınlama: 18.03.2024
6
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, uyuşturucu ile mücadele konusunda sosyal medya hesabından videolu açıklama yaptı.

Uyuşturucuya hiçbir şekilde izin vermeyeceklerini belirten Ramanlı “İzin vermeyeceğiz! Tüm teşkilatımız ile birlikte mücadele edeceğiz! Çocuklarımıza, gençlerimize musallat olmuş çetelerin parklarımızda, sokaklarda cirit atmasına izin vermeyeceğiz. Uyuşturucu ile gerçekten mücadele edecek ve bu konuda ne yapılması gerekiyorsa yapacağız!” dedi.

Çocukları ve kardeşleri uyuşturucu kullanan kadınların uyuşturucu sorunu ile ilgili sıkıntılarını dinleyen Ramanlı “Biz birbirimize sahip çıkacağız. Halkımız için elimizden geleni yapacağız. Halkımıza hizmet edeceğiz. Belediyeyi aldığımızda bu konuda halkımıza hizmet olarak ne yapacağız?

Birincisi: parklarımıza bekçiler görevlendireceğiz ve parklarda kimse uyuşturucu satamayacaktır.

İkincisi: Sokaklarımızda okulların kapılarında esrar ve eroin sattırmayacağız.

Üçüncüsü: Uyuşturucuya, esrar ve eroine müptela olan gençlerin tedavi olmalarını sağlayacağız. Bunun tedavisi için sadece Elazığ’da bir hastane var. (Elâzığ Alkol ve Madde Tedavi Merkezi AMATEM) 18 vilayete hizmet veriyor. Her il için sadece bir yer ayırmışlar. Bu kime yetecek? Biz çözüm olarak hastanemizi kendimiz yapacağız. Böylece gençlerimize, evlatlarımıza sahip çıkacağız. Bu evlatlarımız gençlerimiz gözümüzün önünde eriyip gitmesinler” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.