RAMANLI “BİZİM DERDİMİZ HALKIMIZDIR, MEMLEKETİMİZDİR”

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Gercüş’e bağlı Çiçekli (Şiferê), Gönüllü (Derdilê), Seki (Xarabbena), Gökçepınar (Êsê), Çukuryurt (Binkelb)ve Akyar (Mervaniye) köylerini ziyaret etti.

RAMANLI “BİZİM DERDİMİZ HALKIMIZDIR, MEMLEKETİMİZDİR”
Yayınlama: 25.05.2024
A+
A-

Köylü halkı ve muhtarlarla buluşan ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Ramanlı, çözüm yollarını arayacağını belirtti.

Batman’ın Gercüş ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek köylüler ile buluşan Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, köylerin her birine ayrım gözetmeksizin hizmet edeceklerini ve tek dertlerinin halk ve memleket olduğunu söyledi.

RAMANLI, YENİ SEÇİLEN MUHTARLARI TEBRİK ETTİ

Ziyaretlerinde yeni seçilen muhtarlarla bir araya gelen Ramanlı, kendilerine hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Güven tazeleyen muhtarları da tebrik eden Ramanlı, muhtarların köylerin gelişiminde önemli bir rol oynadığını vurguladı.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Ramanlı, ziyaret ettiği köylerde yol, su ve diğer temel ihtiyaçlar konusunda köylülerin şikâyet ve taleplerini dinledi. İlgili makamlara bu sorunların iletilmesi ve gerekli çalışmalarınbaşlatılması için harekete geçileceğini ifade etti. Köylü halkı, Ramanlı’nın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

BİZİM DERDİMİZ HALKIMIZDIR, MEMLEKETİMİZDİR

Ramanlı, köylere yapılan ziyaretlerin ardından gerekli çalışmaları başlatmak için ilgili makamlarla temasa geçileceğini söyledi. Ramanlı, köylerin sorunlarının çözülmesi için elinden geleni yapacağını ve bu tür ziyaretlerin devam edeceğini kaydetti. Köylüler, Ramanlı’nın ilgisi ve desteği için teşekkür etti.

Ramanlı’nın köy ziyaretlerine HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Cihad Altun, Gercüş İlçe Başkanı Mehmet Said Başaran ve partililer eşlik etti.

Köy ziyaretleri sonrası açıklama yapan Ramanlı, “Gün boyu Gercüş ilçemizde köylerimizi ziyaret ettik. Köylerimizin sorunlarını dinledik. Onlara hizmet etmenin yollarını aradık.

Köylerimizin her birine ayrım gözetmeksizin hizmet edeceğimizi söylemiştik. Elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince her köyümüze her beldemize uğrayacak, her sorunları ile ilgileneceğiz. Çünkü bizim derdimiz halkımızdır, memleketimizdir” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.