PETROLSPOR’DA KAMP SÜRECİ BAŞLIYOR

Önceki sezon şampiyon olarak bu dönem 2.Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Batman Petrolspor, kamp programı için hazırlığa başladı.

PETROLSPOR’DA KAMP SÜRECİ BAŞLIYOR
Yayınlama: 04.07.2024
A+
A-

İLK KAMP PROGRAMI TEMMUZ’DA…

Batman Petrolspor, yeni sezon için kampa giriyor. İlk kamp programını 12–19 Temmuz’da Batman’da yapacak olan kırmızı-beyazlı takım, ikinci kamp programını 22 Temmuz – 2 Ağustos’ta Ankara Kızılcahamam’da, üçüncü kamp programını ise 5–16 Ağustos’ta Bolu’da yapacak.

HEDEFİMİZ KURUMSAL KİMLİK

Kulüp Başkanı Hakan Toy “Yeni yönetim olarak, Batman’ımıza yakışan ve geleceğe dair büyük hedefleri olan kulübümüze kurumsal kimlik ile yeni bir yönetim anlayışı kazandırma gayesindeyiz. 2024–2025 sezonu için titizlikle çalışıyoruz. Kamp dönemine kadar transferlerimizi tamamlayarak, sezona en iyi şekilde hazırlanmaya devam edeceğiz. Tüm Batman halkına, destekleri için teşekkür ederiz” dedi.

PETROLSPOR’A YENİ TRANSFERLER YAPILDI

Batman Petrolspor Kulübü’nün yeni yönetimi, basın mensupları ile bir araya gelerek yeni yapılanma ve 2024–2025 sezonu hedeflerini açıkladı.

Mehmet Hakan Toy başkanlığındaki yeni yönetim, iç transferde Mustafa Hüseyin Teyhan ve Yusuf Balçıoğlu, dış transferde ise Semih Karadeniz, Ahmet Kesim, İshak Çakmak ve Bünyamin Gürür ile anlaştıklarını açıkladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.