MURAT BELET KONSERİNE BÜYÜK İLGİ

Uzun yıllar sonra ilimizde Batman Belediyesinin Necat Nasıroğlu Külliyesinde düzenlediği Ramazan etkinlikleri tüm hızı ve güzellikleriyle devam ediyor.

MURAT BELET KONSERİNE BÜYÜK İLGİ
Yayınlama: 17.03.2024
69
A+
A-

Her geçen gün Batman halkının uğrak yeri haline gelen külliyede yapılan etkinlikler takdir toplarken, vatandaşların yoğun ilgisi dikkat çekiyor.

Necat Nasıroğlu Külliyesinde yapılan etkinlikler kapsamında her gün gelen konuklara iftar yemeği verilirken, aynı zamanda ücretsiz ikramlardan da yararlanabiliyor.

Çocuk ve gençlere yönelik etkinliklerin yanı sıra dini sohbet ve tasavvuf musiki konserlerinde yer aldığı organizasyonlarda etkinliklerin her yaş kesimine hitap etmesi Batman kamuoyu tarafından büyük takdir topluyor.

Ünlü İlahi ve Ezgi Sanatçısı Murat Belet, Cumartesi günü Necat Nasıroğlu Külliyesinde Batman halkıyla bir araya geldi.

Okuduğu birbirinden güzel ilahi, şiir ve ezgilerle vatandaşın ruhuna dokunan Murat Belet, gördüğü ilgi nedeniyle Batman halkına teşekkür etti. Ünlü sanatçı Murat Belet “Öncelikle böylesine muazzam ve devasa külliyeye hayran kaldığımı belirtmek istiyorum. Yapanlardan ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Ayrıca Batman’da bulunmaktan ve Batman halkıyla buluşmaktan da çok mutlu olduğumun bilinmesini isterim.

Bizleri buraya davet ederek kıymetli Batmanlı hemşerilerimle buluşturan başta valimiz ve aynı zamanda Belediye başkan vekili Sayın Ekrem Canalp’a başkan yardımcılarımıza ve Organizasyonda emeği geçen herkese kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.