İLK HALK TOPLANTISI YAPILDI

Batman Belediyesi, halkın sorunlarını birebir halktan dinlemek ve sorunlarına çözüm bulmak için halk toplantılarının ilkini Yeşiltepe Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

İLK HALK TOPLANTISI YAPILDI
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Yeşiltepe Taziye Evi’nde yapılan Halk Toplantısına Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük, Başkan Yardımcıları, DEM Parti İl Eş Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, belediye birim Müdürleri, Yeşiltepe Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri katıldı.

Mahalle Muhtarı ve mahalle sakinleri; altyapı, İluh deresinin ıslahı, Park etrafındaki yollarını kapatılması, toplu taşıma otobüsleri, mezarlığın çevre düzenlemesi, mahalleye halk pazarı kurulması, parkların güvenliği, kapalı durak ve sokak hayvanları konularında sorunlarını belirtirken gençlere yönelik futbol sahası, yüzme havuzu, kütüphane ve çocuklara yönelik etkinliklerin yapılarak gençlere destek verilmesi taleplerini dile getirdi.

Halkın sorun ve taleplerini birebir kendilerinden dinleyen Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük, sorunların çözümü konusunda belediye birim müdürlerine talimat verirken halkın taleplerini yerine getirmek için eldeki imkanlar doğrultusunda yapılacak projelerle talepleri karşılayacaklarını belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.