FARABİ ANADOLU LİSESİNE ZİYARET

Okul ziyaretleri kapsamında Farabi Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğretmenlerle bir araya geldi.

FARABİ ANADOLU LİSESİNE ZİYARET
Yayınlama: 28.05.2024
A+
A-

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek değişen müfredat ile ilgili sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran; Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ile hayata geçirilen yeni müfredatın değer ve bilgi odaklı olduğunu gelişen çağa ayak uydururken değerlerimizi de ihmal etmemek gerektiğini vurguladı.

Ziyaretinde Okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran Okul Müdürü Mehmet Salih Ertekin’den okulda yapılan güzel çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran; Okulda kurulması planlanan FCL-Geleceğin Sınıfları Laboratuvarı için çok memnun olduğunu belirtti. Ayrıca Görsel Sanatlar Atölyesi’ni de gezerek resim öğretmeninden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İlk sayısı çıkan Farabiname dergisini inceleyip emeği geçen öğretmen ve idarecileri tebrik eden İl Müdürümüz okuldan bu asrın Farabi’lerinin yetişmesi dileğinde bulundu.

İl Müdürü Kurtaran ayrıca hentbol dalında Türkiye 4.sü olma başarısını gösteren Okulun Erkek Hentbol takımı öğrencilerini ve öğretmenlerini tebrik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.