“İCRACI MAKAMDA OLMAK İSTİYORUZ”

HÜDA PAR Batman Belediye Başkan Adayı ve Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman için belirlenen projelerinin yanı sıra İl Genel Meclis Üyeliği ve Belediye Meclis Üyeliği adaylarını açıkladı.

“İCRACI MAKAMDA OLMAK İSTİYORUZ”
Yayınlama: 25.02.2024
A+
A-

HÜDA PAR Batman Belediye Başkan Adayı ve Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, proje lansman programında Batman için yapmayı düşündüğü projelerini açıkladı.

Bir düğün ve konferans salonunda yapılan programa İl Başkanı Davut Şahin, İl teşkilat üyeleri, STK temsilcileri ve partililer katıldı.

Sunuculuğunu Enes İmir’in yaptığı program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

“RİCACI MAKAMINDAN ÇIKIP İCRACI MAKAMDA OLMAK İSTİYORUZ”

TPAO Batman Petrolspor atkısıyla platforma çıkıp konuşan Ramanlı, icracı ve hizmet sunan makamda olduklarında Batman’a daha iyi hizmet getireceklerini belirterek “Batman Belediyesi Başkanlığına ve yönetimine adayız. Aynı zamanda il genel meclisine de adayız. Artık şehrimizi ve kentimizi, kendimiz yönetelim diyoruz. Ricacı makamdan çıkıp icracı makamda olmak istiyoruz. Milletimiz teveccüh ederse ve bu seçimi ipi önde göğüsleyerek kazanırsak projelerimizi teker teker hayata geçireceğiz. Bütün aday ve siyasi partiler vaatte bulunurlar ve vaatsiz seçim olmaz. Ama bizim bir iddiamız var; biz diyoruz ki HÜDA PAR dediğini yapar” ifadelerini kullandı.

“HİÇBİR ZAMAN TUTAMAYACAĞIMIZ SÖZLER VERMEDİK”

Göreve geldiklerinde kente değer ve katkı sağlayacakları projeleri hayata geçireceklerini dile getiren Ramanlı “Hiçbir zaman tutamayacağımız sözler vermedik. Ama verdiğimiz sözleri de elhamdülillah bugüne kadar tuttuk. Milletimizin bizden yana elhamdülillah bir şüphesi yok” dedi.

Ramanlı, daha sonra Batman için yapmayı düşündükleri 14 ana projeyi görsel eşliğinde ayrıntılı olarak anlattı. 14 proje dışındaki tali projeleri ise başlıklar halinde sundu.

Daha sonra Ramanlı, İl Genel Meclis Üyeliği ve Belediye Meclis Üyeliği adaylarını açıkladı. Program adayların Ramanlı ile toplu hatıra fotoğrafı çektirmesi ve yapılan dua ile son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.