“GEREKEN ADIMLARI ATACAĞIZ”

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman Valisi Ekrem Canalp’ı makamında ziyaret ederek, esnafların sorun ve taleplerini dile getirdi.

“GEREKEN ADIMLARI ATACAĞIZ”
Yayınlama: 30.05.2024
A+
A-

Başkan Mehmet Sıddık Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ekrem Canalp’ı makamında ziyaret etti. Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Vali Canalp’a yaptıkları hizmetler, uygulanan projeler ve faaliyetlerine ilişkin bilgiler verdi.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi “Esnaflarımızın sorun, sıkıntı ve taleplerini valimize ilettik. Daha önce yaptığımız esnaf ziyaretlerinde not aldığımız sorunları ve talepleri görüştük. Özelde esnafımızın genelde ilimizin sorunlarını konuştuk. Eski valimiz Sayın Hulusi Şahin döneminde çalışmalarına başlanılan Hayvancılık OSB çalışmasının ne durumda olduğunu sorduk ve bu projenin bir an önce uygulanmaya konulması talebinde bulunarak istişarelerde bulunduk.

İlimizde hayvan besicileri yer bulma konusunda zorlandıkları için bu projenin hem hayvancılığı daha ileriye taşıyacağını hem de maddi ve istihdam anlamında ciddi bir katkısı olacağı kanısındayız. Sayın valimiz gerekli sayıda yatırımcıların bulunmasıyla gerekli işlemler konusunda yardımcı olacağını bizlere söyledi. Bizimle yakından ilgilenen ve gerekli girişimlerde anında bulunarak talimat veren, sorun ve talepleri takip edeceğini söyleyen Sayın Valimize teşekkür ediyoruz. Bizler de Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak bu işi yapmayı düşünenlere çağrıda bulunarak gerekli girişimleri yapmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Çiftçi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak esnaflar ve Batman için her ne sorun olursa olsun ellerinden geldiği kadar çözmeye çalışacaklarını ve gereken adımları atacaklarını kaydetti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.