GENÇ MÜSİAD ÜYELERİ İFTAR’DA BİR ARAYA GELDİ

Genç MÜSİAD Batman şubesi tarafından ‘Bereket, ortağı çoğaldıkça artar’ şiarıyla geleneksel olarak düzenlenen iftar programı gerçekleştirildi.

GENÇ MÜSİAD ÜYELERİ İFTAR’DA BİR ARAYA GELDİ
Yayınlama: 28.03.2024
A+
A-

İftar programına Genç MÜSİAD Genel Başkan yardımcısı Emre Bulut, yönetim kurulu üyeleri, Emrullah İlhan, Eyüp Marmara ve Genç MÜSİAD üyeleri katıldı.

İftar programının açılışında konuşan Genç MÜSİAD Batman Şubesi Başkanı Metin Akyel “Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayı, üyelerimizle bir araya gelerek çok güzel bir iftar yaptık. Katılımın yoğun olması bizleri çok sevindirdi.

2002 yılında kurulan Genç MÜSİAD olarak, bugün Türkiye’de 57, yurt dışında 33 temsilcimizle ülke ekonomisine ve sosyo-kültürel yapısına faydalı olma gayretiyle ülke gençleri için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Genç MÜSİAD yenilikçi projeleriyle gençleri ve iş dünyasını bir araya getirerek önemli bir rol üstleniyor. Genç MÜSİAD ailemizi büyütmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok önemli projeler yürütüyoruz.

Geçmişte atılan önemli adımların, hayata geçirilen projelere biz de elimizden geleni yaparak yenilerini eklemek istiyoruz. Bu manada geçmiş dönem başkanlarımızdan gördüklerimizi, tecrübe ettiklerimizle görevimizi sürdürüyoruz. Emek vererek Genç MÜSİAD Batman ailesini bugünlere getiren tüm başkan ve yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum” dedi

Akyel, İftar programa katılan tüm misafir ve üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.