“GELECEĞİMİZİ İNŞA EDİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Batman İl Başkanlığı, Hasankeyf’te önemli bir toplumsal duyarlılığa imza attı.

“GELECEĞİMİZİ İNŞA EDİYORUZ”
Yayınlama: 04.03.2024
19
A+
A-

Göreve geldiği günden bu yana Batman ve ilçelerinde öncelikle en elzem konulara eğilen Milliyetçi Hareket Partisi Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin’den yine çok konuşulacak bir hamle geldi.

Yaklaşık 2 ay önce verdiği sözü yerine getiren Çetin, bu bağlamda Hasankeyf’in Saklı Köyü’ndeki Saklı Ortaokulu’nda kütüphane açılışı gerçekleştirerek öğrencilere, oyuncak ve ayakkabı da dağıttı.

“ÖNCELİĞİMİZ İLK EMİR”

Hasankeyf’te bulunan Saklı Ortaokulu’nda yapılan açılışın ardından konuşan Başkan Çetin “Evvela İlk emrin üzerimizdeki manevi sorumluluğunu yerine getirerek işe başlamanın gayretindeyiz. Bu yüzden, önceliğimiz ilk emir… Geleceğimizi inşa ederken de bu düsturu çocuklarımıza da aşılamalıyız. Okumalıyız, okutmalıyız ve geleceğimizi de enformasyon bakımından eksiksiz bir şekilde inşa etmeliyiz. Kimsenin gerisinde kalmamalı aksine herkesi peşimize takmalıyız. Bundan sonra da sadece konuşmayacak anında hayata geçireceğiz” diyerek, kısaca duygu ve hedeflerini dile getirdi.

Hasankeyf Kaymakamı Mehmet Ali İmrak, İlçe jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Muhtar ve ilçenin üst düzey idarecilerinin katıldığı Atatürk Kütüphanesi’nin açılışı, vatandaşlar tarafından da ilgiyle karşılandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.