“GAZZE’DE Kİ KATLİAM ARTARAK DEVAM EDİYOR”

Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fırat, siyonist İsrail’in aylardır Gazze’de başlattığı katliam her gün artarak devam ettiğini belirtti.

“GAZZE’DE Kİ KATLİAM ARTARAK DEVAM EDİYOR”
Yayınlama: 28.05.2024
A+
A-

BM’lerin Nato’nun ve AB’nin bu alçakça soykırımı adeta teşvik ettiği ve silah başta olmak üzere her türlü desteği açık bir şekilde pervasızca verdiği Terörist İsrail, Gazze’nin her köşesini adeta Cehenneme çevirmiştir diyen Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fırat “Bu vahşeti hiç utanmadan sadece seyreden sözde İslam ülkelerinin gafil liderleri, son refah saldırıları karşısında artık ABD ve İsrail’in uşağı olduklarını kesinlikle ortaya koymuşlardır.

Bizzat Şeytan Amerika tarafından Refah bölgesine güvenli bölge diye yerleştirilen Filistinli kardeşlerimizi Siyonist İsrail’e kahpece vurdurtan, yüzlerce masum insanı katledilmesine ortam hazırlayan ABD ye kölelik yapmaya devam etmekten mutlu musunuz? Terörist İsrail, bombalayacak bina, Hastane,Cami,Okul,Ambulans kalmadığı için şimdi de çadırdan kampları bombalıyor. Bu vahşet karşısında vicdanınız rahat mı?

Saraylarınızdan, koltuklarınızdan, servetlerinizden, itibarlarınızdan vazgeçmeyin! Gazze’de ki işlerini bitirdikten sonra ABD ve Siyonist İsrail’in sizleri rahat bırakacaklarını sakın zannetmeyin!

Teker teker bu yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz. Hiç unutmayın zulme Rıza zülümdür” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.