EL SANATLARI SERGİ AÇILIŞI YAPILDI

Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör, Kozluk Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan  el sanatları sergisini ziyaret etti.

EL SANATLARI SERGİ AÇILIŞI YAPILDI
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Kozluk Öğretmenevinde düzenlenen serginin açılış kurdelesini kesen Kaymakam Ekrem Güngör, el emeği göz nuru ürünlerin sergilendiği stantları tek tek gezerek ahşap yakma, hat, resim sanatlarıyla icra edilen eserleri inceleyerek yürütülen çalışmalar ile ilgili brifing aldı.

Sergilenecek olan çalışmaları inceleyen ve hayat boyu öğrenmenin toplumun refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin artması noktasında önemli bir yere sahip olduğunu belirten Kaymakam Güngör “Hayat boyu öğrenme kurslarımız insanlarımızın hobilerini, yeteneklerini, mesleğe dönüştürmede bir misyon üstleniyor. Bu kursların bireysel gelişimin yansıra toplumsal gelişim ve istihdama da büyük katkı sunacağına inanıyorum. Ne kadar çok vatandaşımız bu kurslardan faydalanırsa ülkemizin sosyo-ekonomik gelişmesi de o yönde artacaktır. Bu güzel çalışmaları yapan usta öğreticilerimiz ve kursiyerlerimizi tebrik ediyor, emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Halk Eğitim Merkezi El Sanatları sergi açılışına Kaymakam Ekrem Güngör ve eşi Seda Güngör, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nezir Sevim ve diğer kurum amirleri katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.