CEYLAN, GENÇLİK İFTARINA KATILDI

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Gençlik İftarı’ programına katıldı.

CEYLAN, GENÇLİK İFTARINA KATILDI
Yayınlama: 21.03.2024
A+
A-

Masaları tek tek dolaşarak gençlerin hal ve hatırını soran AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, gençlerle sohbet ederek, onların düşüncelerini dinledi ve sorularına cevaplar verdi. Bazı öğrencilerle muhabbet eden Ceylan, gençlerin gelecek hedef ve kariyerleri konusunda düşüncelerini paylaştı.

Gençlerle görüş alışverişinde bulunan Başkan Adayı Ceylan, öğrencilere hayata cesaret ve özgüvenle bakmaları tavsiyesinde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda sohbet imkanı bulan gençler, Başkan adayı Ceylan’ın ziyaretinden ve kendilerine gösterdiği yakınlıktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Gençlere yönelik hayata geçireceği projeler ve hizmetlere ilişkin de bilgi veren Başkan Adayı Ceylan, Batman’a dair projelerini ve hedeflerini anlattı.

Başkan Adayı Ceylan “Mübarek Ramazan’da sizler gibi güzel ve çalışkan gençlerle iftar sofrasında bir araya gelmek bizlere de büyük keyif veriyor. Sizleri yetiştiren anne ve babalarınızdan Allah razı olsun. İnşallah belediyeyi kazandığımız da sizlere yönelik güzel projelerimizi de hayata geçireceğiz” dedi.

Üniversitede okuyan gençlerin okumalarına destek olmak için, burs vereceklerini belirten Başkan Adayı Ceylan “İhtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine bu öğretim sezonu sonuna kadar 1.300 TL aylık burs vereceğiz. Belediyemizin askıda yemek projesiyle öğrencilerimize öğle yemeğini veriyordu, şimdi yurtlarda kalan öğrencilerimize bir güzellik yaparak akşam yemek ücretini de Gençlik ve Spor müdürlüğüyle görüşüp biz üstleneceğiz. Ayrıca öğrencilerimize özel ulaşım kartı vereceğiz, ücretsiz ulaşım hizmeti sunacağız” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.