CEYLAN “HEDEFİMİZ AZİZ ŞEHRİMİZE HİZMET ETMEKTİR”

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

CEYLAN “HEDEFİMİZ AZİZ ŞEHRİMİZE HİZMET ETMEKTİR”
Yayınlama: 29.01.2024
9
A+
A-

Mahalle başkanları ile bir araya gelerek mahallelerde yürütülen çalışmalar ve faaliyetler hakkında istişare ve değerlendirmede bulunan AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan, mahalle başkanlarını mahalleleriyle ilgili taleplerini dinleyerek not aldı.

Mahalledeki sorunlar ve kentin geleceği hakkında önemli konuların görüşüldüğü ziyarette konuşan Başkan Adayı Ceylan, Batman’ı hizmet belediyeciliği ile buluşturmak istediklerini söyledi.

31 Mart’ın hemen arifesinde ortak akıl ve istişareyle Batman’ı geleceğe hazırlamak ve önemli yatırımları şehre kazandırmak için çalışacaklarını ifade eden Başkan Adayı Ceylan “Amacımız ve hedefimiz aziz şehrimize hizmet etmektir” ifadelerini kullandı.

Başkan Adayı Ceylan “Bizler Batman’ı güzel günlere taşıyabilmek adına kapı kapı, sokak sokak dolaşacağız. Halkımızın gönüllerine girebilme adına çalışmalarımızı yapacağız.  31 Mart seçimlerinde işi ehline verdiğinizde adil olacağız. Her uygulamamızda adaletli bir şekilde her mahallemize eşit hizmet götürmeye çalışacağız. Hiç bir mahalle arasında ayrım gözetmeksizin şehrimizi dürüst, şeffaf ve adil bir şekilde yöneteceğiz” diye konuştu.

Mutlu ve müreffeh bir Batman ve toplum için çalışacaklarının altını çizen Başkan Adayı Ceylan “Belediyemizi değer üreten şehir anlayışıyla yönetip vizyoner projelerimizle şehri daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.