BAYAN CANALP, BELDE’DE KADINLARI AĞIRLADI

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’ın eşi Dr. Ayten Canalp, Batman Belediyesi tarafından ‘Çözüm Kadının Elinde ve Gücünde’ temasıyla düzenlenen Kadın Buluşmalarında bu kez Belde Mahallesindeki kadınlarla bir araya geldi.

BAYAN CANALP, BELDE’DE KADINLARI AĞIRLADI
Yayınlama: 15.02.2024
A+
A-

Belediye Konukevi Müdürlüğü koordinesinde Belde Mahallesi Asr-ı Saadet Camii Taziye Evinde düzenlenen buluşmaya mahalle sakini kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Sohbet havasında gerçekleşen ‘Kadın Buluşmaları’ toplantısında mahalleli kadınlar tek tek söz alarak sorun ve taleplerini dile getirdiler.

Konukevi Müdürlüğü ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevlilerince kadınlar gelen dilek, talep ve şikâyetler, ilgili kurumlara iletilmek üzere not alındı.

Toplantının ardından Batman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru tarafından ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ ve ‘UYUMA’ projelerinin tanıtımı yapıldı, ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü Kanser Erken Teşhis ve Tanı Merkezi (KETEM) uzmanları tarafından kadınlara kanser konusunda bilgilendirme yaparak, kanser taramasında bulundular.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.