BAŞKAN ŞAHİN “HEDEFİMİZ, TÜM BELEDİYELERİ KAZANMAK”

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, Aday listelerinin YSK’ya teslim edilmesi nedeniyle açıklama yaptı.

BAŞKAN ŞAHİN “HEDEFİMİZ, TÜM BELEDİYELERİ KAZANMAK”
Yayınlama: 22.02.2024
11
A+
A-

Aday listelerinin YSK’ya teslim edilmesi nedeniyle açıklama yapan HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, amaçlarının seçime girdikleri her yerde seçimi kazanmak olduğunu söyledi.

İl Başkanı Şahin açıklamasında “Batman İl Belediyesi, Gercüş, Kozluk, Sason, Beşiri ve Hasankeyf ilçe belediyeleri ile Kayapınar beldesi, Balpınar beldesi, İkiköprü beldesi, Bekirhan beldesi ve Yücebağ belde belediyeleri başkan adaylarımız ile İl Genel Meclis adayları ve Belediye Meclis adaylarımızın listesini İl Seçim Kuruluna teslim edip ‘Alındı Belgemizi’ de almış bulunmaktayız. Seçime gireceğimiz her yerde, tüm belediyelerde ve encümen seçimlerinde hedefimiz ve amacımız seçimi kazanmaktır.” dedi.

Sürekli sahada olduklarına işaret eden İl Başkanı Şahin “Sürekli sahada olan teşkilatlarımız seçim vesilesiyle daha yoğun bir performansla sahada olacak ve ‘HÜDA PAR Belediyeciliğinde’ halkımızın neler kazanacağını anlatacaklardır. Hedefimiz Batman ve ilçeleri ile beldelerinde belediyeleri kazanmak ve halkımızı belediyecilikte çığır açacak, şehrin kronikleşen sorunlarına çözüm üretecek, HÜDA PAR’ın dürüst, emin, çalışkan kadrolarıyla ve ‘halkın belediyesi’ anlayışıyla tanıştırmaya kararlıyız. Bayram havasında bir seçim geçirmek dileğiyle halkımızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.