AKADEMİSYEN-ÖĞRENCİ BULUŞMALARI HIZ KESMİYOR

Batman Valiliği, Batman Belediyesi, Batman Üniversitesi ile Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan ‘2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Akademisyen-Öğrenci Buluşmaları İş Birliği Protokolü’ kapsamında bir haftada 12 buluşma gerçekleştirildi.

AKADEMİSYEN-ÖĞRENCİ BULUŞMALARI HIZ KESMİYOR
Yayınlama: 25.12.2023
36
A+
A-

Bu kapsamda; haftanın ilk buluşmasında Öğr. Gör. Enes Öç “Değişen Dünya İçin İngilizce” konulu sunumuyla Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Kültür Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelen Öğr. Gör. Büşra Akyol “Hayatta Bir Işık Olmak” adlı sunumu gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen Öğr. Gör. Deniz Atiç “Deprem ve Binalarımız” konulu bir eğitim verdi.

Prof. Dr. Fuat Sezgin Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Öğr. Gör. Gürbüz Taşkıran “Kültürel Değerlerimizin Önemi ve Koruma Anlayışı” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

“Pozitif Psikoterapi Temelli Stres Azaltma” konulu sunumuyla Dr. Öğr. Üyesi Derya Yanık, Batman Anadolu Lisesi öğrencilerine misafir oldu.

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi öğrencilerine misafir olan Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Kallioğlu “%100 Yenilenebilir Enerji Mümkün Mü?” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Saadet Uçar Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen Dr. Öğr. Üyesi Sıtkı Özbek “Sporda Motivasyon ve Özgüven” konulu bir eğitim verdi.

Dr. Öğr. Üyesi Ünal Kalaycı tarafından Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencilerine “Dil Denen Şu Büyülü Düzen” konulu bir sunum gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Dr. Öğr. Üyesi Umut Ercan “Türkiye’de Yenilenebilir Enerjinin Durumu” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

Gerçekleşen bir diğer buluşmada ise Ahmedi Hani Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen Öğr. Gör. Abdullah Yüksel “Hedef Belirleme Teknikleri” konulu bir eğitim verdi.

Haftanın son buluşmasında Öğr. Gör. Gülşen Tunç “Hukukta Kariyer” konulu sunumu ile Gültepe Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Akademisyenler konuşmalarının akabinde öğrencilerin sorularını yanıtlamasıyla etkinlikler sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.