AK PARTİ’DE TEMAYÜL YOKLAMASI GERÇEKLEŞTİ

Batman’da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) il başkanlığı için düzenlenen temayül yoklaması, yoğun bir katılımla gerçekleşti. AK Parti üyeleri, yeni il başkanını belirlemek üzere sandık başına gitti.

AK PARTİ’DE TEMAYÜL YOKLAMASI GERÇEKLEŞTİ
Yayınlama: 25.05.2024
A+
A-

Toplam 204 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimde, 195 üye oy kullandı. Bu yüksek katılım oranı, partililerin demokratik sürece olan inancını ve kararlılığını bir kez daha ortaya koydu.

Temayül yoklaması, saat 10.00’da başlayıp 14.00’da sona erdi. Oy kullanma işlemi, büyük bir düzen içinde gerçekleştirildi. Yönetim kurulu üyeleri de dahil olmak üzere delegeler, sırayla sandık başına gelerek oylarını kullandı

Temayül Yoklamasına Katılanlar: İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin ve Hakem Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Belediye Meclis Üyeleri

Sonuç olarak, Batman AK Parti İl Temayül Yoklaması, yüksek katılım ve demokratik bir atmosferde gerçekleşmiş olup, parti içindeki birlik ve beraberliğin sağlam temeller üzerine inşa edildiğini bir kez daha göstermiştir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.