8 PLAY-OFF TAKIMINDAN ÖZPERK’E ZİYARET

2023-2024 Batman Amatör lig sezonunda A ve B Grubunda Play-Off’a kalan 8 takımın kulüp Başkanları ve yöneticileri, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

8 PLAY-OFF TAKIMINDAN ÖZPERK’E ZİYARET
Yayınlama: 17.04.2024
A+
A-

8 Play-Of takımına ASKF Batman Şube Başkanı Mahmut Akyol’da eşlik etti. Yapılan ziyarette Play-Of’a kalan takımlar, imkânlar dâhilinde kalan maçlarını Batman Şehir Stadyumunda oynama taleplerini İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e ilettiler.

“İMKÂNLARI ZORLAYACAĞIZ”

İmkânlarını zorlayacaklarını belirten İl Müdürü Özperk “Zorlu ve meşakkatli bir sezonu bitirmek üzereyiz. Play-Off’a kalan 8 takımımızı da tebrik ederiz. İnşallah hak eden takımımız ilimizi en iyi bir şekilde temsil eder. Geçen yıllarda imkânlarımızı zorlayarak amatör finali ile BAL’a yükselme müsabakalarını Şehir Stadyumunda oynatıyorduk. Bu yıl ise bize gelen talebe göre maç sayısı 8’e çıkacak. Çim sahalar normal sentetik sahalar gibi değiller.

Belirli zaman dilimlerinde müsabakalar oynanırsa çimler büyük zarar görür ve kurtarılması zorlaşır. Onun için teknik personellerimizle yapacağımız değerlendirme sonrasında imkânlarımızı zorlayarak takımlarımıza yardımcı olmaya çalışacağız” diye konuştu.

“İL MÜDÜRÜMÜZ BÜYÜK FEDAKÂRLIK YAPIYOR”

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e ilgi ve alakasından dolayı takımlar adına teşekkür eden ASKF Batman Şube Başkanı Mahmut Akyol ise “Takımlarımızın taleplerini İl Müdürümüze ilettik. Her zaman Gençlik ve Spor İl Müdürümüz bizler için imkânları zorlamıştır. Bizlerde makul bir şekilde takımlarımızın taleplerinin yerine getirilmesini rica ettik. Aynı zamanda sahanında ciddi anlamda zarar görmesini istemiyoruz. Play-Off’a kalan bütün takımlara başarılar dilerim. Batman’a ve takımlarımıza yakışır müsabakaların oynanmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.