“VERİMLİ KAMP DÖNEMİ OLDU”

TFF 3.Lig ikinci devresi için çalışmalarını Antalya’da yapan TPAO Batman Petrolspor’un 18 günlük kampı sonra erdi.

“VERİMLİ KAMP DÖNEMİ OLDU”
Yayınlama: 12.01.2024
A+
A-

25 Aralıkta Antalya Belek’te toplanan ve 13 Ocak’a kadar çalışmalarına burada devam eden TPAO Batman Petrolspor’un 18 günlük kamp dönemi sona erdi.

Kamp süresince Teknik Direktör Mesut Toros yönetiminde yoğun bir tempoyla hazırlanan temsilcimiz verimli bir kamp geçirdi.

Kırımızı Beyazlar; 26 -31 Aralık birinci etap ve 2 Ocak-13 Ocak ikinci etap şeklinde yapılan kamp döneminde günde çift antrenman ile güç depoladı.

Petrolspor kamp boyunca 3 hazırlık maçı yaptı. Kırmızı Beyazlar ilk hazırlık maçında Ayvalık Belediyespor 2-1 mağlup, ikinci hazırlık maçında Nevşehirspor 1-1 berabere ve son olarak da Talasgücüspor’u 2-0 mağlup etti.

Antalya kampını değerlendiren TPAO Batman Petrolspor Basın Sözcücü Cemal Kaya; İlk yarıyı lider bitirmek çok önemliydi, takımın motivasyonu yüksek olması bize güç veriyor, bunu da sahaya yansıtarak ligi en iyi şekilde bitirmek istiyoruz.

“VERİMLİ KAMP DÖNEMİ OLDU”

TPAO Batman Petrolspor Basın Sözcücü Cemal Kaya “Ayrıca kamp dönemini çok verimli geçirdik. Günde çift antreman ile takım güç depoladı. Petrolspor Antalya kampını 3 hazırlık maçını yaparak geçirmiş oldu. Bu da takımın eksikleri ve oyun strateji açısından çok önemliydi. Antalya’da yaptığımız 18 günlük kamp, gayet güzel ve verimli geçti. Futbolcularımız ve teknik ekibin enerjisi ve morallerinin yüksek olması çok önemliydi. Bunun yanı sıra takıma katılan 3 oyuncumuz takıma kısa sürede uyum sağladı. Oynadığımız hazırlık maçında, sahaya istediklerimizi yansıttık. Takımda çok iyi bir hava var” dedi.

Yapılan son idmanın ardından kamptan ayrılan Batman Petrolspor futbolcuları

3 günlük izne çıkacak. 17 Ocak 2024 Çarşamba günü Petrolspor tesislerinde toplanacak olan Kırmızı Beyazlar ilk haftanın bay olması sebebiyle antrenmanlarına burada devam edecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.