TÜM DERECELER FATİH’İN

Batman Gençlik Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan ‘En İyi 16 Minik’ masa tenisi sporcusu yapılan müsabakalar sonucunda belli oldu.

TÜM DERECELER FATİH’İN
Yayınlama: 17.01.2024
34
A+
A-

TPAO Masa Tenisi Eğitim Merkezinde yapılan müsabakalarda minik sporcular Batman’ın en iyisi olmak için büyük bir çaba sarf ettiler. Çekişmeli ve heyecanlı geçen müsabakalarda Fatih İlkokulu öğrencilerinden Ömer Musab Toy birinci, Ali Duman ikinci ve Miraç Abayay ise üçüncü oldu. İlk üç dereceyi kimseye kaptırmayan Fatih’in minik sporcuları, grup ve Türkiye finallerinde Batman’ı temsil etmeye hak kazandılar.

OKUL MÜDÜRÜ SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

Minik sporcularını ve antrenörlerini tebrik eden Fatih İlkokulu Müdürü Mehmet Ensar, okulları için masa tenisi branşının büyük önem arz ettiğini söyledi. Okullarının bütün kategorilerde sporcularını imkânları ölçüsünde ödüllendirdiklerini belirten Okul Müdürü Mehmet Ensar “Öğrencilerimizin en az bir spor dalı ile uğraşmaları için çabalıyoruz. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Antrenörlerimiz ile verdiği emek ve katkılardan dolayı bugün Masa Tenisi en iyi 16 minik arasında ilk üç dereceyi okulumuzun öğrencileri yer aldı. Bu gurur bizleri son derece mutlu etti. Son derece başarılı olan Masa Tenisi sporcularımızın aynı şekilde Grup ve Türkiye finallerinde de başarılı dereceler alacaklarına eminiz. Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.