TOLEYİS’TEN ÖZPERK’E ZİYARET

TOLEYİS (Türkiye Otel Lokanta Dinlenme Yerleri İşçileri Sendikası) Diyarbakır Şube Başkanı Sait Kılıç ile İl Temsilcisi Ferit Irmak, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

TOLEYİS’TEN ÖZPERK’E ZİYARET
Yayınlama: 22.05.2024
A+
A-

TOLEYİS Diyarbakır Şube Başkanı Sait Kılıç ve Batman İl Temsilcisi Ferit Irmak, İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’in yanı sıra Yurt Hizmetleri Müdürü Nurettin Gültekin, Şube Müdürleri Hüseyin Onat, Emrullah Nas, Batman Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Muhyettin Çetin ve sendika temsilcileriyle bir araya gelip üyelerinin son durumu hakkında fikir alış verişinde bulundular.

Belirli zaman aralıklarında TİS’i olan kurumlardaki üyelerini ziyaret ettiklerini ve sorunlarını dinlediklerini belirten TOLEYİS Diyarbakır Şube Başkanı Sait Kılıç “Batman’da İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk ve ilgili şube müdürlerimizin işçiye değer vermesi ve haklarını bizlerden daha çok korumaya çalışması bizleri son derece mutlu ediyor. Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bizim için önemli bir kurumdur. Bizlerde kurum amirleriyle sürekli bir araya gelip emekçilerimizin taleplerini ve isteklerini kendilerine aktarıyoruz. Sağ olsunlar onlarda kanunlar ve yasalar çerçevesinde uygun görülen bütün destekleri sunuyorlar. Bunun için bütün TOLEYİS emekçileri adına İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk ise, emekçilere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.