SUNA KEPOĞLU ATAMAN, CEYLAN’A DESTEK İSTEDİ

Diyarbakır AK Parti Milletvekili Suna Kepoğlu Ataman, Batman’da yaşayan Silvanlı hemşerileri ile iftar sofrasında bir araya gelerek AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, için destek istedi.

SUNA KEPOĞLU ATAMAN, CEYLAN’A DESTEK İSTEDİ
Yayınlama: 27.03.2024
A+
A-

Kristal Park tesislerinde düzenlenen iftar programında konuşan Diyarbakır AK Parti Milletvekili Suna Kepoğlu Ataman “Batman’da yaşayan siz aile dostlarımız, akrabalarımız ve hemşerilerimin Adil Sebati Ceylan’a desteklerini bekliyorum” dedi.

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise “Silvanlı vatandaşlarımızın böyle bir organizasyonda bir araya gelmesi bizi mutlu etti. Tabi Batman Silvan’dır, Batman Bismil’dir. Sizler geçmişte Batman bir köy ve ilçe iken buralara gelerek Batman’ı bir şehir haline getirdiniz. Batman’ın kötü günlerinde de iyi günlerinde de yaşadınız ama Batman sizlerle güzelleşti” dedi.

Batman’da yeni bir sayfa açtıklarını ifade eden Milletvekili Nasıroğlu, Batman’ı daha da güzelleştireceklerini anlattı.

Batman’ı ticarette ve yatırımda bölgenin parlayan yıldızı yapacaklarının altını çizen Milletvekili Nasıroğlu, bunun mücadelesini verdiklerini belirtti.

Batman’ın geçmişte olduğu gibi acılarla değil güzelliklerle anılmasını istediklerini vurgulayan Milletvekili Nasıroğlu “Batman’da son dönemlerde değişim yaşıyor. Batman kabuk değiştirerek hızla yol alıyor. Buraya gelen her insan da şehrimizin dinamizinden ve gelişiminden etkileniyor.  Batman tarihinde Organize Sanayi Bölgesi yatırımını kısa sürede yatırım programına aldık ve hızlı bir şekilde de inşaatına başlıyoruz. Batman’a değer katacak bu yatırımla en az 20 bin kişiye istihdam olanağı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.