SİBADAŞ’A ‘KAÇAK’ ZİYARETİ

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, ‘doğalgazı kaçak kullandıkları’ iddiasıyla yüzlerce vatandaşa ceza kesilmesi sorunu nedeniyle Aksa Siirt-Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

SİBADAŞ’A ‘KAÇAK’ ZİYARETİ
Yayınlama: 17.03.2024
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, ‘doğalgazı kaçak kullandıkları’ iddiasıyla yüzlerce aboneye ceza kesilmesi nedeniyle Aksa Siirt-Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü’ne yürüyen abonelerin sorunlarının çözümü için yapılan çağrılara duyarsız kalmadı.

Doğalgaz sayaçlarına dış müdahalede bulunulduğu iddiasıyla kendilerine ceza kesilip mağdur edildiklerini belirten aboneler ‘AKSA Doğalgaz’ bürosuna yürümüştü. Kendilerine haksız şekilde ceza kestiğini savunan aboneler, sorunlarına en kısa sürede çözüm bulunması çağrısında bulunmuştu.

Bu çağrıya kayıtsız kalmayan Ramanlı, Aksa Siirt-Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü’nü ziyaret ederek hem ceza verilen abonelerle hem de müdür Yusuf Demirtaş ile sorunun çözümü için görüştü.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ramanlı “Kaçak doğalgaz kullanımı gerekçesiyle kesilen cezalarla ilgili halkımızdan yoğun şikayetler alıyoruz. Durumu yerinde tespit edip mağduriyetlerin önüne geçmek için Aksa Siirt-Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü’nü ziyaret ettik. Kaçak tespitinde takip edilmesi gereken usulü ve abonelere hızlı ve ispatlı dönüş yapılması zorunluluğunu kurum müdürü Yusuf Demirtaş ile konuştuk. Kurunun yanında yaşın da yanmasına izin veremeyiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.