“SEÇİM SONRASI DA PROGRAMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

Bir taraftan ev ziyaretleri, esnaf ziyaretleri bir yandan da saha çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Batman İl Teşkilatı, iftar programlarına da hız kesmeden devam ediyor.

“SEÇİM SONRASI DA PROGRAMLARIMIZ DEVAM EDECEK”
Yayınlama: 22.03.2024
A+
A-

MHP Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin ve ekibi 2.sini düzenlediği ‘Kardeşlik Sofrası’ adı altında Cudi Mahallesinde tertiplediği iftar programlarında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Ev ziyaretleri, saha çalışmaları ve iftar programları kapsamında vatandaşla yakın temas kuran İl Başkanı ve ekibi, bir an olsun durmuyor.

Aynı zamanda İl Başkanı Çetin’in vatandaşlara bizzat kendi elleriyle yemek dağıtması, hizmet etmesi de şaşkınlık ve takdirle karşılandı.

BAŞKAN ÇETİN VE EKİBİNİN HALK BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Birçok platformda, ekibini de halkla kucaklaştırmaya çalışan İl Başkanı “Tüm bunları, siyaset için oy için yaptığımızı sanmasınlar? Bir şehri, bir beldeyi, bir köyü gerçek anlamda yaşanabilir kılan ve güzel yapan orada yaşayan insanların samimiyetleri ve sıcaklığıdır. Bizim de bu halkın da sevgiye, şefkate, ilgiye dahası bizim birbirimize, birlik olmaya kucaklaşmaya ihtiyacımız var. Bizi, kadim halkımızla baş başa bıraksınlar artık. Onlar da siyasi ve projesiz kandırmaca rantlarına devam etsinler” verdi.

Ayrıca ‘Kardeşlik Sofrası’ programının bir seçim çalışması olmadığını, evvela bir araya gelme gayesi güttüğünü de dile getirdi. Seçimden sonraki hafta da iftar programlarının devam edecek olması da bunun en büyük kanıtı olarak gösterildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.