SARI, DEĞER OTİZM DERNEĞİNE İL BAŞKANI OLARAK ATANDI

Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, Değer Otizm Derneği Batman İl Başkanı olarak atandı.

SARI, DEĞER OTİZM DERNEĞİNE İL BAŞKANI OLARAK ATANDI
Yayınlama: 10.03.2024
A+
A-

Değer Otizm Derneği Genel Başkanı Hatice Şule Gökırmak tarafından yetkilendirilen Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı Batman İl Başkanı oldu.

Değer Otizm Derneği Genel Başkanı Hatice Şule Gökırmak tarafından yetkilendirilen Sinan Sarı “Değer Otizm Derneği, 2015 yılında Hatice Şule Gökırmak liderliğinde gönüllük esasıyla bir araya gelen insanların otizm spektrum bozukluğuna sahip çocuklara yardımcı olmak amacıyla başlatılan bir sevgi projesidir. Bizler de bu projenin bir parçası olmaktan son derece mutlu ve gururluyuz” dedi.

‘’OTİZMLİ ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZ VE UMUDUMUZDUR’’

Sarı, açıklamasının devamında “Otizmli çocuklar geleceğimiz ve umudumuzdur. El ele verip hep birlikte otizmi yeneceğiz. Bu nedenle, otizm hakkında farkındalığı artırmak ve iyi uygulamalarla hem bireylere hem de ailelere destek olmak hepimizin görevidir. Kurulduğu günden bu yana otizmli bireylerin ve ailelerinin yaşam kalitesini yükseltmek için var gücümüzle çalışan ve bizi bu göreve layık gören Değer Otizm Derneği’ne yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.