SAHA ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

Batman Belediyesi Eş Başkanı Gülistan Sönük, meclis üyeleriyle birlikte çalışma sahasında incelemede bulundu.

SAHA ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ
Yayınlama: 12.04.2024
A+
A-

Batman Belediyesi Eş Başkanı Gülistan Sönük, Belediye Meclis üyeleriyle beraber çalışma alanlarını yerinde inceledi. Batman Belediyesi tarafından yapımı devam eden Özgürlük Bulvarı’ndaki çalışma alanlarını inceleyen Eş Başkan Sönük ve Meclis Üyeleri, yetkililerden bilgi aldı.

İlgili birim müdürleriyle yapılan hizmetlerin hangi aşamada olduğu hakkında bilgi alan Eş Başkan Sönük ve Belediye Meclis üyeleri, üstlenici firma yetkililerinden bulvarın en kısa süre içerisinde halkın hizmetine sunulması gerektiğini söyledi. İçerisinde yürüyüş yolu, bazalt kaldırım, bisiklet yolu, otobüs yolu, 2 adet havuz, peyzaj ve ışıklandırma sisteminin de yer aldığı proje kapsamında altyapı çalışmaları tamamlandı.

Fen ve BASKİ Müdürlüğü kontrolünde devam eden bulvarda bugüne kadar 1.850 metre uzunluğunda yağmursuyu ve 2.600 metre uzunluğunda içme suyu hattı döşendi. Üstlenici firma yetkilileri, gidiş dönüşlü olmak üzere toplamda 6 kilometre uzunluğundaki yolun halkın hizmetine sunulması için büyük çaba sarf ettiklerini belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.