RAMANLI’DAN KAYAPINAR’A TEBRİK ZİYARETİ

Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Kayapınar Belde Belediye Başkanı olarak güven tazeleyen Samir Özhan’ı ziyaret ederek tebrik etti.

RAMANLI’DAN KAYAPINAR’A TEBRİK ZİYARETİ
Yayınlama: 17.04.2024
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman’ın Gercüş ilçesi Kayapınar (Aynkaf) Belde Belediye Başkanı olarak tekrar seçilen ve HÜDA PAR’ın seçilen ilk Belediye Başkanı olan Samir Özhan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

“OY ORANIMIZI KATLAYARAK SEÇİLDİK”

Halka ve memlekete hizmet edene destek olacaklarını belirten Ramanlı “Allah’ın izni ile hizmet etmek isteyene, bu memlekette taş üstüne taş koymak isteyene biz halı oluruz. Gerekirse onu sırtımızda taşırız. Her türlü desteğimizi de veririz hiçbir şeyi de esirgemeyiz Allah’ın izniyle” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Ramanlı’yı Belediye Binası önünde karşılayan Özhan“Batman Milletvekilimiz Sayın Serkan Ramanlı, HÜDA PAR İl Başkanımız Davut Şahin ve ilçe Başkanımız Mehmet Sait Başaran bizlere tebrik ziyaretinde bulundular. Sayın vekilimiz ve beraberindeki heyete, ayrıca ziyarete yoğun ilgi gösteren belde halkımıza teşekkür ediyorum.Halkımızın teveccühü ile HÜDA PAR’ın amblemiyle hem seçilmiş ilk belediye başkanı olarak bizim için bir şeref, bir onurdur.Aynı zamanda geçmiş oy oranımızı katlayarak seçildik. Geçmişte yüzde 38 aldığımız oran sağ olsun halkımız bizleri yüzde 57’lere taşıdı. Tabi bu bizi hem sevindiriyor hem de omuzlarımızda olan sorumluluğu da daha da ağırlaştırıyor.” şeklinde konuştu.

 “FAİZE BULAŞMADAN, HARAMA EL UZATMADAN KİMSENİN HAKKINI YEMEDEN GERÇEKTEN HİZMET YAPILABİLİYORMUŞ”

Hayırlı olsun ziyaretinde konuşan Ramanlı “Rabbimize Hamd senalar olsun biz şunu gösterdik. İktidar olmasak bile elimizdeki imkanları maksimum düzeyde kullanarak milletimize hizmet edilebiliyormuş. Faize bulaşmadan, harama el uzatmadan kimsenin hakkını yemeden gerçekten hizmet yapılabiliyormuş bunu gösterdik. Ve halkımızda bize bir şey gösterdi, biz doğru yolda oldukça, biz emaneti hakkıyla koruyabildikçe ve sadece Allah’ın rızasını gözeterek hizmet etmeyi kendimize şiar edindikçe halkımızda bizden desteğini esirgemiyor” dedi.

“BİZİM İÇİN KOLTUK ÖNEMLİ DEĞİL, ONU HİZMETLE TAÇLANDIRMAK ÖNEMLİDİR”

Ramanlı “Seçimler çoğu zaman bir koltuk kapma yarışına dönüşse de bizim için koltuk önemli değil, onu hizmetle taçlandırmak önemlidir. Halkımızın hem manevi hem maddi anlamda gelişmeye ihtiyacı var. Hizmette zaten sınır yok. Geçmiş dönemde yaptıklarınızı bizde sayıyoruz, sizde sayıyorsunuz. Ama burada bitti, yeterlidir demiyoruz, daha fazlasını istiyoruz. Çünkü hizmette hakikaten sınır yok. İhtiyaçların ucu bucağı yok. Ama bunu yapmak içinde imkân lazım, o imkânı oluşturacak gayret lazım, o imkânı kullanacak samimiyet lazım ve o imkânı elde edecek cesaret lazım. Elhamdülillah bu üçü de bizde var” diye konuştu.

 “BİZİM BİR DAVAMIZ VAR”

Açıklamasının devamında Ramanlı “Bu memlekette taş üstüne taş koymak isteyene her türlü desteğiveririz, hiçbir şeyi de esirgemeyiz Allah’ın izniyle. Bizim bir davamız var. Biz neyi niçin yaptığımızı bilen insanlarız. Bizim için şahsi ikbal, makam, mevki, nam, şöhret önemli değil. Önemli olan Rabbinin rızasını kazanabilmektir. Onunda yolu adaletle hükmetmektir. Yolumuz budur. İnsanlara güzel örnek olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Belediye ziyareti sonrası Ramanlı belde halkı ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Ramanlı’nın ziyaretine HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, Gercüş İlçe Başkanı Mehmet Sait Başaran ve partililer eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.