RAMANLI “TÜM EMEKÇİLERİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM”

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve halkla buluşmaya devam ediyor.

RAMANLI “TÜM EMEKÇİLERİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM”
Yayınlama: 09.03.2024
12
A+
A-

Emekçileri çalıştıkları işyerlerinde ziyaret eden HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı “Bin bir zahmete rağmen ekmeğini helal yoldan kazanmaya çalışan tüm emekçilerin ellerinden öpüyorum.” dedi.

RAMANLI’DAN BATMAN ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ’NE ZİYARET

Ziyaret ve seçim çalışmalarına kapsamında, doğal bal üretimi yapan arıcıların kurduğu Batman Arı Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret eden Ramanlı, arıcıların sorunlarını dinledi.

Şehrin belli bölgelerinde yürütülen arıcılık faaliyetleri ve sorunları hakkında Ramanlı’ya bilgi veren Batman Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Çetin Doyar, “Arılarımızın bakımlarını yapıyoruz. Tabi arı yetiştiriciliğinin insanlara faydasınıda biliyoruz. Bu mesleği yaparken birçok sıkıntı ile karşılaşıyoruz. Sizlerden bu konuda destek bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

RAMANLI EMEKÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı seçim çalışmaları kapsamında, Batman’da hizmet veren Ford ve Kia servis ve distribütörlüklerini ziyaret etti.

Öğle yemeğini servis çalışanı emekçilerle ile birlikte yiyen Ramanlı, yemek sonrasında tamirhaneleri dolaşarak servis çalışanları ile seçim süreci ve projeleri ile ilgili sohbet etti.

Ziyareti ile ilgili açıklama yapan Ramanlı “Batman Ford ve Kia Servisi emekçilerini ziyaret ettik. Emekçi kardeşlerimizle birlikte öğle yemeğimizi yedik. Kendileri ile muhabbet ettik. Binbir zahmete rağmen ekmeğini helal yoldan kazanmaya çalışan tüm emekçilerin ellerinden öpüyorum. Bizleri misafir eden firma sahiplerine de ayrıca teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

RAMANLI, TEKSTİL İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Ziyaret ve seçim çalışmalarına devam eden Ramanlı, tekstil işçileri ile bir araya gelerek, sorunları ve sektör ile ilgili sohbet etti.

RAMANLI, CUMA PAZARINI ZİYARET EDEREK ÇOCUKLARA ŞEKER DAĞITTI

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı Cuma pazarı esnafını ziyaret etti. Ramanlı, alışveriş yapan halk ile sohbet ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Ramanlı son olarak pazarda çocuklara şeker dağıttı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.