RAMANLI “BU SEÇİM HİZMET SEÇİMİDİR”

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, Gercüş’te muhtarlar ile bir araya geldi.

RAMANLI “BU SEÇİM HİZMET SEÇİMİDİR”
Yayınlama: 29.02.2024
12
A+
A-

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlere devam eden Ramanlı, HÜDA PAR Gercüş adayı Süleyman Seyitoğlu ile birlikte Gercüş Öğretmen evinde muhtarlar ile kahvaltıda buluştu.

HÜDA PAR Gercüş Belediye Başkan adayı Süleyman Seyitoğlu selamlama konuşmasının ardından söz alan Ramanlı, “31 Mart seçimlerine gidiyoruz. Bu seçim hizmet seçimidir. Kimin hizmet edeceğine karar vereceğiz. Kim bizim sorunlarımızla ilgilenecek? Kim sorunlarımızı çözmek için irade gösterecek? Kim bizim kentlerimizi yaşanabilir bir hale getirecek, gerçekleştirecek? Bunun için seçime gideceğiz.” dedi.

 “HÜDA PAR OLARAK EMİN SIFATINI TAŞIDIĞIMIZA İNANIYORUZ”

Yerel seçimlerin siyaset değil, hizmet seçimi olduğunu belirten Ramanlı, “Aslında bu seçimin siyasetle pek bir alakası yok. Kim emin olarak malımıza riayet edecek, malımızı koruyacak? Kim kaynaklarımızı doğru bir şekilde kullanacak? Kim rüşvete dur diyecek? Kim yolsuzluğa geçit vermeyecek? Kimde bizi parti gözetmeksizin hizmet ile buluşturacak? Bunun seçimini yapıyoruz. Biz HÜDA PAR olarak geçmişten bugüne kadar söylediklerimizle, eylemlerimizle, yapıp ettiklerimizle o emin sıfatını taşıdığımıza inanıyoruz. Şayet öyle olmamış olsaydı şimdiye kadar kıyamet kadar şikâyet gelecekti.” ifadelerini kullandı.

“SORUNLARIMIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN İCRA MAKAMINDA OLMAMIZ LAZIM”

Milletvekilliği sürecinde yaptığı çalışmalara değinen Ramanlı, “Milletvekilli olarak 7 aylık süreçte 1200 talep aldık. Bizde öyle sigara paketine yazıp atmak yok. Yapabileceklerimizi yaptık. Bazı işlerin zamanı gelmediği için zamanını bekliyoruz. Bazıları da istediğimiz gibi gitmiyor. Biz şimdi rica makamındayız. Birçok işin ve problemin çözümü için icra makamında olmamız lazım” dedi.

Muhtar buluşmasına HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, Gercüş İlçe Başkanı Mehmet Sait Başaran, Gercüş Belediye Başkan Adayı Süleyman Seyitoğlu ve muhtarlar katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.