RAMANLI “BİRBİRİMİZE DESTEK VERMEMİZ LAZIM”

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman’ın 3 ilçesi ve beldelerinde seçilen belediye başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

RAMANLI “BİRBİRİMİZE DESTEK VERMEMİZ LAZIM”
Yayınlama: 16.04.2024
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman’ın Beşiri, Gercüş ve Hasankeyf ilçeleri ile Balpınar beldesinde seçilen belediye başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ramanlı, Yeniden Refah Partisi’nden seçilen Beşiri Belediyesi Başkanı Alpaslan Karabulut ve Balpınar beldesi başkanı İmadeddin Ekmiş, Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçilen Hasankeyf Belediye Başkanı Hamit Tutuş ve Ak Parti’den tekrar seçilen Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyaretler sırasında konuşan Milletvekili Ramanlı, halkın seçtiği ve partisi farklı olan bütün başkanları ayırt etmeksizin halka hizmet konusunda birlikte çalışacağını belirterek “Seçim 31 Mart akşamı bitti. 1 Nisan artık yeni bir defterdir. Memleket için, milletimiz için, halkımız için ne gerekiyorsa onu yapmak zorundayız. Birbirimize destek vermek zorundayız. O partidir, şu partidir bunlara gerek yok. Biz netice de Batmanlıyız. Batmanlı kimliği üzerinden birbirimize destek vermemiz lazım” dedi.

 “SEÇİMLER HERKESİN KENDİNİ TANIDIĞI EŞİKLERDİR”

Milletvekili Ramanlı “Neticede halk hakemdir, halkın hakemliğine gidiyorsunuz ve halk ne diyorsa o oluyor. Herkes üzerine düşen sorumluluğu alsın, mesajı net alsın kendine bir çekidüzen versin. Baksın nerede yanlış yaptı? Ne eksik yaptı? Nerede hata yaptı? Bunları görsün, önüne baksın. Her partiler için bu böyledir. Sadece a partisi veya b partisi için söylemiyorum bunu. Herkes için geçerli olan şeydir bu. Seçimler herkesin kendini tanıdığı eşiklerdir” ifadelerini kullandı.

 “BİZİM BİR DAVAMIZ VAR”

Bu memlekette taş üstüne taş koymak isteyene tam destek olacaklarını dile getiren Milletvekili Ramanlı “Gerekirse onu sırtımızda taşırız. Her türlü desteğimizi de veririz hiçbir şeyi de esirgemeyiz Allah’ın izniyle. Bizim bir davamız var. Biz neyi niçin yaptığımızı bilen insanlarız. Bizim için şahsi ikbal, makam, mevki, nam, şöhret önemli değil. Önemli olan Rabbinin rızasını kazanabilmektir. O’nunda yolu adaletle hükmetmektir. Yolumuz budur. İnsanlara güzel örnek olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Ziyaretlerde Ramanlı’ya HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin ve HÜDA PAR ilçe başkanları ve parti teşkilatı eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.