RAMANLI “BELEDİYEYİ HALKIMIZLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Bankalar Caddesi esnafını ziyaret eden Batman Milletvekili ve HÜDA PAR Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, şehrin sorunları halkla çözeceklerini ve belediyeyi halkla birlikte yöneteceklerini kaydetti.

RAMANLI “BELEDİYEYİ HALKIMIZLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”
Yayınlama: 13.03.2024
13
A+
A-

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve çalışmalarını aralıksız sürdüren Batman Milletvekili ve HÜDA PAR Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, Öğle Namazını Saadet Camisi’nde kıldıktan sonra Bankalar Caddesi esnafını ziyaret etti. Ramanlı, halkın desteğini almak ve onların isteklerini dinlemek amacıyla esnaf ve halkla bir araya geldi.

HALKTAN DESTEK VE YETKİ İSTEDİ

Esnafı ziyaret eden Ramanlı, alışveriş yapan halk ile de selamlaşarak hal ve hatırlarını sordu.

Esnafın ve halkın sorunlarını dinleyip not aldıran Ramanlı, halkın ve esnafın sorunlarını çözmek için çalışacaklarını belirtti.

Ramanlı, esnaf ve halk ile kurduğu sıcak ilgi ve samimiyet dikkat çekti.

Ramanlı, esnaf ve halkın sorunlarıyla yakından ilgilediklerini ve ilgilenmeye devam edeceklerini dile getirerek, Batman’ın sorunlarının çözümü için yetki istedi.

Batman’ın ve halkın sorunlarını bildikleri ve çözüm için projeleri olduğuna işaret eden Ramanlı “Bu projeleri ve çözüm planlarımızı hayata geçirmek için halkın desteğini talep ediyoruz. Belediyeler icra makamıdır. Sorunların çözüm merciidir. Yerel yönetimde daha etkin bir şekilde hizmet edeceğiz. Şehrin sorunlarını halkımızla çözeceğiz ve belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz” dedi.

Ziyaret ve temasları sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Ramanlı “Ramazan’ın manevi iklimini ıskalamadan seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öğle namazının ardından Bankalar Caddesi esnafını gezdik. Belki susadık, belki açlığımız arttı ama halkımızın sevgisiyle gönlümüzü doyurduk. Elhamdulillah” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.