RAMANLI “ANNELERİMİZ ÇOCUKLARINA, BİZ HALKIMIZA DÜŞKÜNÜZ”

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve halkla buluşmaya devam ediyor.

RAMANLI “ANNELERİMİZ ÇOCUKLARINA, BİZ HALKIMIZA DÜŞKÜNÜZ”
Yayınlama: 15.03.2024
A+
A-

Seçim çalışması ve ziyaretlerini sürdüren HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, “Annelerimizin çocukları için duydukları endişe, bizim halkımıza hizmet konusunda duyduğumuz endişe gibidir. Onlar çocuklarına biz de halkımıza düşkünüz” dedi.

Batman Milletvekili ve HÜDA PAR Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, Öğle Namazı sonrası Çarşı Mahallesi İkinci Cadde esnafını ziyaret etti. Ramanlı, halkın desteğini almak ve onların isteklerini dinlemek amacıyla esnaf ve halkla bir araya geldi.

RAMANLI, TEKSTİL EMEKÇİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı seçim çalışmaları kapsamında, Batman’da hizmet veren Gül tekstil ve Altınkaya Tekstil firmalarını ziyaret etti.

Tekstil firmalarında emekçilerle ile bir araya gelen Ramanlı, çalışanlar ile milletvekili seçildikten sonra yaptığı çalışmalar, seçim süreci ve projeleri ile ilgili sohbet etti.

Ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan Ramanlı, “Gül tekstil ve Altınkaya Tekstil firmalarının ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz tüm yoğunluğu ile devam ediyor. Biz, bu aziz millete hizmet etmek istedikçe Rabbim azmini veriyor.” ifadelerini kullandı.

Ramanlı, esnaf, halk ve emekçiler ile kurduğu sıcak ilgi ve samimiyet dikkat çekti.

Ramanlı, Batman’ın ve halkın sorunlarıyla yakından ilgilediklerini ve ilgilenmeye devam edeceklerini belirterek, Batman’ın sorunlarının çözümü için gerek yerelde gerekse de Ankara’da bakanlıklar düzeyinde yoğun çaba gösterdiklerini ve göstermeye devam edeceklerini ifade etti.

TANDIR ZİYARETİ

Çalışma ve ziyaretleri kapsamında halkın farklı kesimleriyle bir araya gelen Ramanlı, Meydan Mahallesi’nde kadınlar ile tandır başında ‘tandır sohbeti’ gerçekleştirdi. Kadınların özellikle çocuklarının eğitimi ve artan kötülüklerden dolayı endişelerini içeren soru ve sorunlarını dinleyen Ramanlı, eğitim ve ailenin korunması konusunda projeleri ve yapacakları ile ilgili bilgi vererek, neslin korunmasının parti olarak en çok önem verdikleri konulardan biri olduğunu söyledi.

Tandır sohbeti ile ilgili açıklama yapan Ramanlı şu ifadelere yer verdi:

“Meydan mahallesinin kadınları ile tandır önünde oturup muhabbet ettik. Dertlerini dinledik. Annelerimizin çocukları için duydukları endişe, bizim halkımıza hizmet konusunda duyduğumuz endişe gibidir. Onlar çocuklarına biz de halkımıza düşkünüz.”

Ramanlı’ya ziyaretlerinde İl Başkanı Davut Şahin ve partililer eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.