RAMANLI “31 MART ZAFERİMİZİN SEMBOLÜ OLACAK İNŞALLAH”

Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçime günler kala çalışmalarını yoğunlaştırdı.

RAMANLI “31 MART ZAFERİMİZİN SEMBOLÜ OLACAK İNŞALLAH”
Yayınlama: 29.03.2024
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim kampanyasına ara vermeden devam ediyor. Ramanlı, Batman önemli ticari noktalarından olan 8. Cadde esnafını ziyaret etti. Esnaf ve halkın taleplerini dinleyen Ramanlı, projelerini tanıttı ve gelen soruları cevapladı.

“HALKIMIZA AYIRIM YAPMADAN HİZMET EDECEĞİZ”

Esnaf ziyareti sonrası Ramanlı, Batman’da hizmet veren çiğköfte esnafıyla birlikte iftarını açtı. İftarda şehrin önemli sorunlarına çözüm üretecek projeleri hakkında bilgi veren Ramanlı, halka hak ettikleri hizmeti sunmak için yola çıktıklarını ve mahkûm oldukları alışkanlıkları değiştireceklerini belirtti.

Vizyon ve liyakat sahibi kadrolarla birlikte halka hizmet edeceklerini vurgulayan ve geleneksel alışkanlıkları ve ezberleri bozacaklarını dile getiren Ramanlı, halka daha iyi bir Batman vaat etti.

Ramanlı açıklamasında “8. Cadde esnafını ziyaret ettik. Son ana kadar halkımızın içinde olacak, desteklerini isteyeceğiz. Milletvekilliği sürecimizde bize başvuran kimseye kim olduğunu, kimlerden olduğunu, hangi partiye oy verdiğini sormadık. Belediye başkanlığı sürecimizde de aynı şekilde halkımıza ayırım yapmadan hizmet edeceğiz” dedi.

“HÜDA PAR’IN GÜNEŞİ ARTIK ISITIYOR MEMLEKETİMİZİ”

İftar sonrası teravih namazına katılan Ramanlı, Hürriyet ve Petrolkent mahallelerinde bulunan kıraathaneleri ziyaret ederek projelerini anlattı. Halkın nabzını tutarak doğrudan iletişim kurmayı sürdüren Ramanlı, halkın ihtiyaçlarına odaklanmayı sürdürdü.

Kıraathane ziyaretleri ve toplumla bütünleşme ve doğrudan iletişim kurma çabası ve halkın taleplerini dinleyip projelerini anlatan Ramanlı, “Bu bir halkın uyanışının resmidir. Halkımızın teveccühü bizleri mest etti. Zaten doğmuştu HÜDA PAR’ın güneşi artık ısıtıyor memleketimizi. Karşıyaka Mahallesinde kıraathaneleri gezdik. Büyük bir ilgi ile takip edildik. 31 Mart zaferimizin sembolü olacak inşallah!” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.