PROJE ÇALIŞMALARI GÖRÜŞÜLDÜ

Batman Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp ve Aile Sosyal Hizmetler Bakan Danışmanı  Elif Nur Yaman Saçal’ın katılımı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatının hizmetlerinin zenginleştirilmesi ve Gönül Elçileri Projesi uygulanması hakkında istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

PROJE ÇALIŞMALARI GÖRÜŞÜLDÜ
Yayınlama: 01.05.2024
A+
A-

Toplantıya; Vali Yarımcısı Mustafa Caner Culukar ve eşi, ilçe kaymakamları ile eşleri, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü M. Zeki Eryarsoy, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, ilgili kamu kurum müdürleri ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü kuruluş müdürleri ile müdür yardımcıları katıldı.

Vali Canalp’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Bakan Danışmanı Elif Nur Yaman Saçal’ın Gönül Elçileri Projesi ve ebeveynlerini kaybetmiş çocuklara yönelik hizmetlerin işleyişi hakkında bilgilendirmede bulundu.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün proje ve hizmetlerinin değerlendirildiği toplantıda, Gönül Elçileri Projesiyle ilgili görüş ve önerilerin alınmasıyla sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.