PETROLSPOR’UN YOL HARİTASI AÇIKLANDI

Önceki sezon TPAO’ya devredildiği için TPAO Batman Petrolspor adını alan kırmızı-beyazlı takım, yoluna Batman Petrolspor A.Ş olarak devam edecek.

PETROLSPOR’UN YOL HARİTASI AÇIKLANDI
Yayınlama: 14.06.2024
A+
A-

Necat Nasıroğlu Külliyesinde Petrolspor’un son durumuyla ilgili basın toplantısı düzenleyen Fernas İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Petrolspor’un yapılanmasını sürdüren İş İnsanı Zeynel Abidin Nasıroğlu, yeni yapılanmayı basın mensupları ile paylaştı.

Nasıroğlu “Başkan, teknik direktör ve sportif direktörümüzü Temmuzun ilk haftası kamuoyuna duyuracağız. Asbaşkan Mert Nasıroğlu, Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Balaban, Basın Sözcüsü Cemal Kaya, Hukuk İşleri Sorumlusu Hakan Toy görevlendirilirken, mali işlerinden sorumlu ismi de kısa sürede görevlendireceğiz. Geçen sezon kulübe destek olan Valimiz Ekrem Canalp, Milletvekilimiz Ferhat Nasıroğlu, Fernas Yönetim Kurulu Başkanımız Muzaffer Nasıroğlu ve önceki kulüp başkanımız Mustafa Demir ile basın mensupları ve fedakar taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

YENİ SEZON BÜTÇESİ 100 MİLYON TL

Takımın yeni sezon bütçesini ilk etapta 90-100 Milyon TL olarak belirlediklerini belirten Zeynel Abidin Nasıroğlu, şöyle devam etti; “Batman’ı en iyi şekilde temsil edecek bir takım kuracağız. Geçen sezondan 16 Milyon 500 Bin TL’lik bir borç vardı. Fernas olarak bu rakamın 10 Milyonunu bugün karşıladık. Geride kalan kısmı da kısa sürede ödenecek. Ödenen bu rakam maç başları, şampiyonluk primleri ve piyasaya olan borçlardı. Yeni sezon için de ilk etapta sponsorluklar hariç 90-100 Milyon lira civarında bir bütçe belirledik. Kısa süre içerisinde kamuoyuna duyuracağımız teknik direktörümüzle istişare halindeyiz. Transfer sürecini de sürdürüyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.