ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI KERMES

Batman Lisesi Öğrencileri, ihtiyaç sahibi arkadaşlarına destek olmak için kermes düzenledi.

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI KERMES
Yayınlama: 05.03.2024
A+
A-

Batman Lisesi öğrencileri, bir kez daha toplumsal dayanışma ve yardımlaşma ruhunu en güzel şekilde sergileyerek, ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak amacıyla kermes düzenlediler. Bu anlamlı etkinlikte, öğrenciler gönüllü olarak bir araya gelerek çeşitli yiyecek ve içeceklerin satışını gerçekleştirdi. Kermes gelirleri, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik yardım kolileri hazırlanması için kullanılacak.

Batman Lisesi Müdürü Veysi Kansu, etkinliğin amacına ve öğrencilerin gösterdiği duyarlılığa vurgu yaparak “Öğrencilerimizin böyle anlamlı bir etkinlikle ihtiyaç sahibi arkadaşlarına destek olmaları, toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın önemini bir kez daha gösteriyor. Bu tür etkinlikler, öğrencilerimizin empati duygularını geliştirmesine ve toplumlarına duyarlı bireyler olmalarına katkı sağlıyor” şeklinde konuştu.

Kermes, okul ve çevre sakinlerinden büyük ilgi görürken, katılımcılar hem ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmanın mutluluğunu yaşadılar hem de birbirinden lezzetli ürünlerle keyifli bir gün geçirdiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.