NASIROĞLU “TAŞ ATAN DEĞİL, HALAY ÇEKEN ÇOCUKLAR İSTİYORUZ”

Kozluk ilçesinde yapımı tamamlanan bazı yatırımların açılış programına katılan Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Batman’a her geçen gün yeni eserler kazandırdıklarını söyledi.

NASIROĞLU “TAŞ ATAN DEĞİL, HALAY ÇEKEN ÇOCUKLAR İSTİYORUZ”
Yayınlama: 20.03.2024
20
A+
A-

Bir dizi açılışlar da bulunmak üzere Kozluk’a giden Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Vali Ekrem Canalp ile 100. Yıl Özel Eğitim Uygulama Okulu ve 15 Temmuz Şehitler Parkı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Nasıroğlu, açılış sonrası parkta oynayan çocuklarla yakından ilgilenip sohbet etti.

Parkta öğrenci korosunun müzik dinletisine kendini kaptıran çocuklar halay çekti; Nasıroğlu alkış tuttu, ortaya keyifli görüntüler çıktı.

Değerlendirmeler de bulunan Nasıroğlu, Batman’a her gün yeni eserleri kazandırdıklarını belirterek “Bugün de yine birbirinden önemli eserlerin açılışlarını yaptık. Öncelikle bu eserlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bugün burada halay çeken çocuklarımızın yüzündeki gülümseme geleceğe umutla bakmamızı sağladı. Bu halay da birbirine kenetlenen çocuklarımızın yüzündeki keyif ve huzur barış ikliminin bir yansımasıdır. Devletimizin hizmetle, projelerle, merhametle ve muhabbetle insana yaklaşımının bir sonucudur. Bu huzur ortamının mimarı sayın cumhurbaşkanımızdır” şeklinde konuştu.

Taş atan değil halay çeken ve yüzü gülümseyen çocuklar istediklerini ifade eden Nasıroğlu, Batman ve bölgenin huzura kavuştuğunu anlattı.

Nasıroğlu “Devletin gönderdiği paraları vatandaşa hizmet olarak harcarsanız ortaya böyle güzellikler çıkıyor. Paralar yerine gidince caddeler ve sokaklar da yenilenir.  Parklar da açılır, çocuklar da gülümseyerek geleceğe güvenle bakıyor. Kısacacı para yerine ulaşınca vatandaşa daha fazla hizmet ve mutluluk ulaşır. İşte bu huzur ortamı ve çocuklarımızın yüzündeki tebessüm bizlere daha fazla çalışma azmi veriyor” dedi.

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın şiarıyla yapacakları her çalışmada, öncelikle Batmanlıların mutluluğunu ve refahını ön planda tutacaklarının altını çizen Nasıroğlu “İcraatlarımızın ve yatırımlarımızın ana gayesi, halkımızın hayatını kolaylaştırmak, yaşam kalitesini artırmak ve refahını yükseltmek olacaktır. Bunu gözeterek adımlarımızı atacağız” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.