NASIROĞLU “TAHRİKLERE KAPILMAMALIYIZ”

AK Parti Milletvekili Ferhat Nasıroğlu Petrolspor ve Elazığspor arasında oynanan müsabaka sonrası taraftarlara tahriklere kapılmamaları konusunda temkinler de bulundu.

NASIROĞLU “TAHRİKLERE KAPILMAMALIYIZ”
Yayınlama: 12.02.2024
9
A+
A-

Biz gençlerimizin taş atan bir gençlik olmasını istemiyoruz. Okuyan, bilgisayar üreten, teknoloji üreten bir gençlik olmalarını istiyoruz diyen Milletvekili Nasıroğlu “Gençlerin geleceği için çalıştıklarını belirterek Batman’ı enler ve birinciler içine koymak istediklerini söyledi.

Milletvekili Nasıroğlu “Futbolda da iyi bir başarı yakalamak istiyoruz. Bize destek olun. Bakın şuan lideriz. Petrolspor kulübümüz son derece güzel bir futbol oynuyor ve çok güçlü rakipleri olmasına rağmen de hepsinin üstündeyiz. Dolayısıyla biz hem centilmenliğimizle hem tezahüratlarımızla hem de güzel futbolumuzla da Batman’ı yine enlerin içine koyalım. Bölgenin en centilmen taraftarı, en güzel futbol oynayan kulübü olsun istiyoruz. Ne olur tahriklere kapılmayın. Birileri bizi kıskanıyor. Kirli eller yine müdahale etmeye çalışıyor. Geçmişte biz bunları yaşadık, bir daha yaşamayalım. Birilerinin aleti olmayalım. Kendimiz olalım” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.