NASIROĞLU “SOSYAL DEVLET ANLAYIŞIYLA HİZMETLER GERÇEKLEŞİYOR”

Batman Belediyesi tarafından 7 araç yapılan tören ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim edildi.

NASIROĞLU “SOSYAL DEVLET ANLAYIŞIYLA HİZMETLER GERÇEKLEŞİYOR”
Yayınlama: 12.02.2024
A+
A-

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na tahsis edilen 7 aracın teslimat töreni gerçekleştirildi.

Aşevlerinin araç ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak valilik bahçesinde düzenlenen teslimat törenin de konuşan Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, vatandaşlara hızlı ve konforlu bir hizmet sunmak için atılım yaptıklarını sözleri.

Nasıroğlu “Teslimatı yapılan 7 aracımız ilçe ve merkezdeki ihtiyaç sahibi insanlarımıza hızlı ve sıcak şekilde yemeklerini ulaştıracak. Bu da sosyal belediyecilik ve sosyal devlet olmanın en güzel örneğidir. Biz eğer insanlarımıza devletin şefkatli elini zamanında ulaştırabiliyorsak bundan büyük mutluluk duyarız. Sosyal Devlet olmak insanların ihtiyacını karşılıyor olmak demektir. Sadece temenni ile değil icraatla da bunu yapabilmek önemlidir. Bizler Batman’da yeni bir vizyon ve anlayışın ilklerini yapıyoruz. Bu anlayış Türkiye de en birinci anlayıştır” dedi.

Vali ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp ise Türkiye de ilklerden bir tanesini Batman’da gerçekleştirmenin memnuniyeti içerisinde bir araya geldiklerini ifade etti.

Vali Canalp “İlçelerimiz ve merkezde olmak üzere üç çeşit sıcak yemeği vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Bin 172 aile şuan bu hizmetten faydalanıyor. Toplam yararlanan vatandaş sayımız dört bini geçti. Bununla gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.